Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Zlín

Ahoj, našla by se nějaká inteligentní dívka na pokec a třeba i občasné posezení ?? :) Zajít třeba na pizzu, jen tak pokecat na vyhlídce, kouknout na film nebo cokoli co nás napadne? :) Pokud by jsi ráda nového kamaráda, napiš, třeba si budeme rozumět. :) Prosím odpovědi jen s fotkou.

Mým přáním je poznat blízkého přítele, se kterým bychom se shodli v životní filosofii - je to o vstřícnosti, pochopení, umění naslouchat, a shodných zájmech, ne všechny se musí překrývat, kterému nevadí, že jsem v pid., po úrazu hůř chodím. Krásné je spolu mlčet, krásnější je spolu se smát! Zatím kamarádství, více a foto mailem.

Občas si napsat o tom, jak jde život, co dal a co vzal, no a když bude chuť, třeba zajít na kávu či jiné nápoje.....

Ahoj najde se tady mladá holka (kamarádka), která by se chtěla občas projít někam do přírody a spojit to s líbáním a mazlením a dalšími hrátkami?

175/98/75, hledá kamarádku, trochu eroticky založenu, se smyslem pro estetiku a krásno.Jsem nekuřák a motorizován.Fotku jen vážné zájemkyni.

Dlouho jsem si myslel, že jsem nezařaditelný, ale teď jsem se dozvěděl, že jsem frugalista. :-) Hledám kamarádku s kterou bych víc mluvil než psal.

Ráda bych poznala milou přítelkyni, raději o nějaký pátek mladší, která bude tolerovat, že jsem v pid., po úrazu hůř chodím. Napišme si navzájem o sobě a najděme aspoň. část. společné zájmy, uvítám i osobní pomoc, vše po dohodě, více mailem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Klatovy
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 63 let
Praha
Muž | 43 let
Bohumín

Hledám kamarádku ze Zlína, se kterou by se dalo občas někam zajít, pokecat o běžných věcech i o tvém sexuálním životě. Občas bych ti koupil třeba nějaké hezké prádlo. Jsem cuckold takže bys měla jistotu, že mi nepůjde o sex, opravdu jen dobré kamarádství.

Najdu tu nějakou fajn holku na pokec, nějaké to posezení, kino apod? :)

Třeba si jen tak psát. O čemkoliv. Sdílet radosti i stíny na duši. Třeba pochopit ty malé osobní vesmíry. Každý nějaký máme...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Praha
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 64 let
Ostrava
Žena | 63 let
Praha