Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Zlín

Hledá se mladý muž, který to má v hlavě srovnané a ví co od života chce. Měl bys být pracovitý, manuálně zručný a mít rád děti. V budoucnu chci založit rodinu. Když ti nebude vadit stěhování, bude to výhoda. Věk 23-28. Morava. Najde se takový? Prosím jen vážné zájemce.

Ráda bych poznala milou přítelkyni, raději o nějaký pátek mladší, která bude tolerovat, že jsem v pid., po úrazu hůř chodím. Napišme si navzájem o sobě a najděme aspoň. část. společné zájmy, uvítám i osobní pomoc. Více a foto mailem.

Jsi sama a chtěla bys to změnit? Rád se seznámím se sympatickou příjemnou paní. Jsem rozv bez záv s vlast záz finančně zajištěný. Kdyby ještě někam k moři ... jsem pro.

Hledám kamarádku na rekreační pohyb- běh, jízdu na kole, turistiku, plavání, fitness, ale i relax, wellness. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti sparingpartner, spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší. Jsem ze Zlína.

Hledám nezadaného, solidního muže na úrovni, finančně zabezbepčeného, Já nabízím totéž.Jsem kuřačka a nemíním na tom nic měnit.Je mi 48let, měřím 176cm, dá se říct, že jsem štíhlé postavy.Žiji sama a ještě jeden detail...nevyhledávám sport.Uvítám psychicky vyrovnaného partnera, ne výbušného nerváka, taky nesnesu sprostá slova atd atd.Dávám přednost mužům starším

Ahoj najde se tady mladá holka (kamarádka), která by se chtěla občas projít někam do přírody a spojit to s líbáním a mazlením a dalšími hrátkami?

Mým přáním je poznat blízkého přítele, se kterým bychom se shodli v životní filosofii - je to o vstřícnosti, pochopení, umění naslouchat, a shodných zájmech, ne všechny se musí překrývat, kterému nevadí, že po úrazu hůř chodím. Krásné je spolu mlčet, krásnější je spolu se smát! Zatím kamarádství, více a foto mailem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 69 let
Ostrava
Muž | 55 let
Louny

Hledám kamarádku ze Zlína, se kterou by se dalo občas někam zajít, pokecat o běžných věcech i o tvém sexuálním životě. Občas bych ti koupil třeba nějaké hezké prádlo. Jsem cuckold takže bys měla jistotu, že mi nepůjde o sex, opravdu jen dobré kamarádství.

Hledám protějšek na virtuální sdílení erotických zážitků a zkušeností... setkání se nebráním, ale není podmínkou.

Hledám kamarádku s kterou se budu moct bavit o všem možném a třeba i nemožném co přináší život. O radostech ale i starostech nás obou. Zkratka normální ženskou na pokec přes písmenka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 26 let
Mladá Boleslav
Žena | 69 let
Ostrava