Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaUherské Hradiště

Hledám někoho kdo mě rozesměje, někoho kdo si se mnou bude psát a třeba časem i povídat, nehledám ani sex ani flirt. Doma to nefunguje, ale nechci zatím dělat radikální opatření, čas ukáže.Dokážu se bavit o spoustě věcí a když o tématu nic nevím, tak si o něm něco přečtu.Nebo se aspoň posnažím :-) Jsem obyčejná žena 44/162. Dá se říct, že nic moc neočekávám, ale možná mě někdo překvapí :-)

Najde se nějaká milá a zároveň ráda si píšící žena, která si bude chtít dlouhodobě psát o všem co přináší život? Žena která má vše, ale přesto jsou chvile kdy je jí smutno. Pokud jsi to zrovna Ty, tak napiš.

Koho hledám? Někoho, kdo žije tady a teď. Kdo přes všechny překážky vždycky dokáže vstát a bude mi inspirací, stejně jako já jemu. Přátel mám spoustu, ale lidí, co nás motivují k lepšímu životu není nikdy dost a protože život je o radosti, o plnění svých snů, tak hledám tebe, má kamarádko, však ty se poznáš :D

Nejhorší je, když si člověk uvědomí, že nemá žádné přátele. Samota je sice dobrá věc ale čas když budeš mít potřebu si s někým promluvit přijde. Navzdory ujišťování svého nitra, že ne, že nepotřebuješ nikoho ten čas se dostaví. Přijde v podobě deprese, tichých slz, slz které nikdo nevidí.

Ahoj hledáš mladého kamaráda na vše možné? Je mi 30 let Hledám starší ženu ze Zlínského kraje... Napiš pokecáme a uvidíme ;-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 64 let
Praha
Muž | 56 let
Louny

Hezký den , tímto bych se chtěl pokusit najít rozumnou holku, dívku i maminku, která ví co chce a párty už má za sebou.. Jsem nyní tak nějak sám hlavně pracovně...Jsem spíše takový hodný, pohodový kluk, což se dnes už asi moc nenosí..... jen v okolí nemám toho štěstíčka, najít někoho fajn.Pokud jseš náhodou třeba také sama a hledáš hodnýho kluka , budu rád , když se ozveš, ve dvou je přeci život jen veselejší:).Vzhled nehraje roli , spíše dobré srdíčko, povaha. :).Foto potěší také tady mám své:)

Nabízím kamarádství a přátelství ženě která má ráda pohodu a radost ze života.

Ahoj touhle cestou bych chtěla najít kamarádku se kterou bych mohla trávit volné chvíle.Jsem spíš uzavřenější typ, velkou společnost nevyhledávám.Takze pokud si stejná urcite nake téma najdeme.Budu se těšit na odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha