Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka : Ostrava

Nemáš kde bydlet, jsi bez prostředků a na krku tlupu exekutorů? Možná je řešení jak z této šlamastiky ven. Chce to chuť tvořit a začít znovu. Mám volný byteček s vlastním vchodem a zcela zdarma pokud nejsi alkoholik nebo narkoman. Není to hotel ale vybavený je se vším všudy co člověk potřebuje k životu. Jsem po nehodě a mám omezený pohyb. Pokud mi pomůžeš kolem domu a znovu rozjed podnikání pomohu i já tobě. Stačí se jen ozvat. Přeji všem krásný den.

Ahoj. Léta přibývají, nejen lidem, ale i jejich vztahům. Postupně se z manželství stává zvyk a stereotyp. Předpokládám, že tyto pocity nemám sám, takže chce-li některá žena občas zapomenout na všední starosti a těšit se na příjemné vzkazy, možná najdeme společnou notu.

Taky se někdy cítíš osamocená, chybí ti pohlazení.Chceš si napsat, povykládat............

Ahoj, pro začátek bych chtěla říct, že nehledám vztah ani nic tomu podobného. Jsem pohodová holka která by ráda poznala nové lidi. Troufnu si říct že jsem chytrá, jsem pro každou legraci. Preferuji dopisování. Budeš li mít zájem, klidně napiš :)

PODLE ME JSOU VSECHNY ZENY BI JEN SI TO VETSINA NECHCE PRIZNAT A NEPŘIZNAJI SI TO ANI DO KONCE ZIVOTA. HLEDAM ZENU NA LECHTIVE DOPUSOVANI A PAK KDYZ BUDEM OBE CHTIT TAK SE SEJÍT.ANGELICKA

Ozve se mi prosím bývalá, nebo současná pacientka Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo tam již trvale bydlící. Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamarádku.

Ozve se mi prosím současný, nebo bývalý pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo jiného RÚ? Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 63 let
Praha
Muž | 43 let
Bohumín

Ahojky hledám ženu na dopisování, která se chce podělit o to co jí život každý den přináší, o věci smutné, veselé, všední i nevšední, o to co jí vykouzlilo úsměv na tváři, nebo naopak rozesmutnilo, prostě o všem co život přináší, někoho kdo se chce o to podělit, i o trochu toho tepla ze srdíčka, večery se prodlužují bylo by fajn je někoho na povídaní a časem třeba i na víc, to ukáže čas je to jen na nás, přeji pěkný večer všem osamělým dušičkám.

Našla by se zde nějaká holka na kamarádství? Nechci vztah, nechci sex. Někdo kdo nechce nikomu věřit v Lásce, ale i tak mu chybí kamarád. Někdo aktivní, kdo by zašel na bazén, kolo, na hory, do fitka, na večeři do nějaké slušné restaurace. Někdo kdo není zcela fixovaný na Ostravu a vyrazil by i o kousek dále. Nejlépe někdo extrovertní, neboť jsem introvert a potřebuji rozpovídat. Pokud by se našel vegetarián, byl by to fajn bonus.

Taková stala kamarádka by se mi líbila.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 26 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava