Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Ostrava

Ahoj, já jsem David, mám 21 let a opětovně a nadále bez úspěchu, hledám touto cestou kamarádku, na dopisování, po čase třeba na kafe, čaj, víno, pivko. ?? Nebudu tady psát ze hledám vztah apod. Přátelství má vždy svůj začátek a konec. Začíná to dopisovaním a poté buď to skončí jako vždy ve Friendzone?? nebo něco víc. To už záleží jen na těch lidech ?? Chceš-li se dozvědět více o mě, mých zálibech, mém charakteru, napiš ?? Budu rad za každou pozitivní odpověď ??

Ahoj, nehledám sex ani nic podobného, jsem zadaná. Hledám pouze kamaráda na pokec:) Přítel říká, že prý je to v pořádku si takhle psát....Tak snad si to můžou dovolit i opačná pohlaví:)))))

ŽenaVzkazy 26 let Ostrava

TOP  26.2.2019

Byl jsem šťasten - a byť jen ve snu snad! Byl jsem šťasten - hle, téma, jež mám rád: Sny! v barvitosti živoucího žáru i ve svém kalném, pomíjivém sváru zdání a bytí přinášející z ráje a lásky v oko třeštící líbezné tvary - ty jsou pro mne vším! Naděje mládí - dým je proti nim! Poeova mystika naléhavě volá, rozlušti hádanku, postupuješ do dalšího kola. :)

Hledám ženu, která má ráda dovolená u moře.

Ahoj, je mi 23 let, jsem z Ostravy a baví mě hlavně výlety, bedminton, příroda, zvířata, ale taky se rád kouknu na film, zajdu do kina nebo vyzkouším nějakou restauraci. Jsem těsně po vztahu, takže nehledám další vztah. Chci někoho s kým si budu rozumět, komu můžu vše říct, kdo se mnou občas podnikne výlet, koukne na film apod. Nehledám sex! Pokud to bude fakt dobré kamarádství možná bych uvažoval o něčem víc, ale teď chci jen milou společnost bez sexu. ?? Krásný den. ??

Jsem podivín, který sedne hodně málo lidem. Introvert( je to dost znát), který se snaží změnit.Jsem hodně upřímná a to je někdy můj velký problém. Sarkasmus, černý humor, pc hry, marvel, káva, kresba, metal, umění, anime, jídlo, příroda, knihy, antik apod Hledám někoho pohodového..tzv. do každého počasí, kdo má svou hlavu a nenechává se ve všem strhnout společností. Hledám hlavně kamarádku, ale s ženskými je to těžké :D Psát mohou i muži, předem říkám že nehledám vztah, jsem šťastně zadaná :)

Ahoj je tu nekdo kdo rad popise a zazene samotu ? :) kdyz tak se ozvy a popisem na fb

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 21 let
České Budějovice
Muž | 51 let
Brno

je tu někdo kdo má volný být ode dneška do zítřka u koho bych mohla přespat?

Hledám kamaráda na společné chvíle, žádný vztah ani nic podobného, chci jen najít někoho kdo mě bude mit časem rád a bude mi radit a pomáhat a to samé platí o mě :)

Ahoj, Jsem 20ti leta normalni holka co hleda normalni kamaradku. Holku, která má ráda výlety, zvířata, pokec, hudbu atd. Nehledám falešnou kamarádku, která napíše jen když potřebuje. Hledám fajn holku, která je trošku praštěná jako já a je pro každou srandu. Máš 18-27 klidně napiš. Čekám na každou odpověď. Jsem ráda za vše. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 21 let
České Budějovice
Žena | 54 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava