Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka : Šumperk

HLEDÁM KAMARÁDA NA SPOLEČNÉ VOLNÉ CHVÍLE. POJD ZAJÍT NA KÁVU POZNAT SE A ČAS NÁM UKÁŽE VÍCE.

MužVzkazy 44 let Šumperk

TOP  16.8.2019

Ahoj. Ozve se mi žena, kterou často potkávám v pátek odpoledne v Albertu ? Před časem jsme se zdravili ve Sportisimu....Ty jsi se na mě krásně usmála...;-)...Díky

Hledám touto cestou kamaráda, který má prozatím rád svou svobodu, který je finančně zaopatřený, byť sponzora nepotřebuji. Je komunikativní, pohodový, se zájmem o turistiku, lyžování.....a nekuřák.

ŽenaVzkazy 33 let Šumperk

TOP  6.8.2019

Ahoj, hledám někoho na dopisování, nejlépe ve věku 26-35 l Šumpersko podmínkou fcb jinak to nemá vážně cenu!!

Najdu kamaráda - rockera, se zájmem o turistiku, historii, výlety nebo geocaching? Nejlépe SŠ nebo VŠ ( není podmínkou). Zábřeh, Šumperk a okolí.

Ahoj :) Hledám kamarády nebo kamarádky na psaní nebo chození ven, jsem trošku uzavřená ze začátku, mám lehce agorafobii, ale moc ráda svoje strachy pěkonávám. Hledám někoho, komu bych se mohla svěřovat, kdo je pro srandu a někdy by zašel na pivo :D !!!

Ak existuje Bytosť, ktorá túži po alternatívnom pobyte (dĺžka podla sympatie) na pokojnom mieste v odľahlej časti ČR - je tu šanca. Podmienka: Takmer absolutná abstinencia v zmysle alkoholu, maryhuány. Základný predpoklad - vzťah k záhradke. Prednosť majú výrazne, samorastlé osobnosti, ktoré ma rozosmejú svojím životným príbehom - teda satirický talent. Nevadia mi ani ľudia s kriminálnou minulosťou - mám dostatok inštinktu a erudície aby som si Vás detekoval a analyzoval.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 26 let
Mladá Boleslav
Žena | 35 let
Kladno
Muž | 51 let
Brno

Ahoj najde se někdo kdo věří že se může přihodit ještě něco co už nečekal? Myslim tim pěkného??

ahoj, je mi 21 a hledám kamarádku na pokec a na další holčičí věci :D

Ahojky, najde se tady sympatická žena, která by si chtěla občas napsat a zpříjemnit si den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 35 let
Kladno