Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Rakousko

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Dopisování a přátelé : Seznamka : Zahraničí

Rad bych nasel prijemnou, inteligentni a hezkou holku/zenu na pratelstvi. Pokud by jsme si rozumeli, nebyl bych proti vztahu. Je mi 33, VS, 179cm, dlouhodobe ziju v USA.

Ahoj, taky Tě vzrušuje představa, že si píšeš s mužem, kterého neznáš, o čem chceš, nebo o něčem co jsi nezkusila ale rada bys? Nechceš narušit svůj dosavadní vztah a chceš aby vše bylo jen mezi námi?

Ahoj :) hledám někoho jen na dopisování

Dobrý den! Jsem z Jižní Ameriky a hledám někoho na trénink češtiny. Rád se setkávím s českými lidmi a jejich kulturou. Někdo se zajímá o Latino kultury?

hello jsem arab bydlim v Paris i hledam ceskou kamaradku ...

Život je občas divný, ale je potřeba ho žít a ne prožívat.. Ani nevím proč tu píšu a to mě štve nejvíc, protože vždycky vím co a jak.. Hledášli vrbu, občas si napsat, popřát si dobrou noc.. Dej vědět, je mi jedno kdo jsi, co jsi, kolik ti je, jak vypadáš.. Prostě mi ted připadá, že normálních lidi je min a min.. Mess nebo whats.. Ahoj

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 35 let
Ostrava
Muž | 34 let
Praha

Ahoj, dlouhodobě žiji v zahraničí. Někdy je to složité, někdy jednoduché. Hodně cestuji. Tak si říkám, jestli nezkusit někdy jen tak psát o všem možném a trochu vyčistit hlavu. Tak kdyby chtěl někdo popovídat...

ach jo, to je přístup. každá tu píše že chce pravou lásku, ale nedá chlapovi šanci projevit se, že chce vyřešenou minulost, boha kdo dnes má na 100% vyřešenou minulost... a kecy že na vzhledu nezáleží? to si nechte do večerníčku.zkuste být upřímný samy k sobě a nepište kecy který nemyslíte vážně. chcete originální odpověď? zkuste nejdřív odepsat nějakou originální odpověď vy a pak si vymrčujte. s takovým přístupem nikoho nenajdete...jestli chceš? napiš..jestli jsem "moc hrubý", kydni doma sama.

Žárlivost není primární emoce. Je to druhotná část sexu. Žárlivost přichází, protože nemiluješ. Když miluješ, žárlivost nikdy nepřijde.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 35 let
Ostrava
Muž | 34 let
Praha