Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Kino
Lyžování
Příroda
Výlety

Hledám nějakou holčinu na obyčejný kus řeči. Jsi tu ?

Ahoj. Po těžkém rozchodu s dlouholetým partnerem bych ráda našla někoho, kdo si třeba právě prochází nebo prošel něčím podobným a nechce na to být úplně sám. Vztah ani sex momentálně nehledám. Potřebuji teď mnohem více... Někoho, s kým si můžu v osamělých chvílích promluvit, svěřit se, popovídat si. Protože samota teď moc bolí. Ideálně někoho kdo se nebojí manuální práce, s kladným vztahem k přírodě i zvířatům, ať máme o čem psát :) Věkově ideálně 28-40. Najdu tady někoho takového?

Ahoj, hledám zde zdravotní sestřičku nebo doktorku na zajímavé psaní.

Ahoj, nenajde se tady mezi Vámi náhodou holčina - nastávající mamina, z okolí Kolína - Kutné Hory - Čáslavi? Ráda poznám holčinu, která je na tom podobně jako já :-). Když budeš chtít, napiš, ráda tě poznám.

Ahoj, nenajde se tady mezi Vámi náhodou holčina - nastávající mamina, z okolí Ledče nad Sázavou? Nebo klidně mamima, která mimčo třeba už má? Ráda bych poznala holčinu, která je na tom podobně. Já aktuálně čekám. Do Ledče se budu zanedlouho stěhovat a nikoho tu neznám. Proto to zkouším touto cestou. Pokud ráda někoho poznáš, napiš. Budu ráda.

Ahoj jak se máte nenašel by se tu kamarád na pokec a třeba časem na rande a časem na vztah okolí Hradce Králové tak 25-35 let (klidně i tatínek) mám už 8 letého syna tak bychom rádi našli společníka na pěkné chvíle budeme se těšit na odpověď.

Hledám prozatím kamarádku na výlety do přírody, za kulturou apod.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor

Pokud se motáš v klubíčku přátel a jsi lapen do pavoučích sítí a nevíš jak z toho ven stejně jako já.. Pojďme si o tom popovídat a třeba přijdeme na to, proč nám Ten nahoře nedal do vínku víc štěstí.

Jsem společenská, upovídaná a mám ráda zvířata, přírodu, zdravou výživu, seriály, filmy, historii, literaturu, společenské hry. Rovnou říkám, že momentálně nehledám vztah ani povyražení, ale spíš přátelství. Klidně můžeme debatovat jen online, i když by třeba mohlo být fajn občas se vidět. Je možné, že časem změníme názor a budeme se chtít poznat víc a nebo naopak zůstaneme jen přáteli. Jestli si po přečtení myslíš, že bysme si mohli, co říct, tak napiš :). Tobě by mělo být max o 10 let víc/míň.

Ahoj, já (bohužel introvert) hledám někoho, s kým vyrazit někam do klubu...většinu času sám, nijak mi to nevadilo až do teď. Roky plynou a ten stereotyp už nějak začíná ubíjet. Sezením doma se nikdo nový nepozná. A samotnému se mi tam moc vyrážet nechce. Dá se tu vůbec někdo najít? Přijde mi, že postupem času, jak je tu už na seznamce skoro každý, tak to upadá. Nebo to tak není?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor