Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

…pojď zkusit rozehřát své srdce…mysl….tělo…zimy v naší mysli už bylo dost….chci zase žít a milovat….TEBE Pokud jsi zadaná, ale zůstáváš….můžeme to zkusit spolu….jsem na tom podobně…..

Najde se tu žena co by uvítala kamaráda? Nabídky sexu atd si klidně nechte pro někoho jiného.

Hledám touto cestou kamarádku na dopisování najde se tady někdo nevadí jestli budeš mladsi nebo starší

21.10.2019 / R688 Labe / setkání očí / úsměv / výstup v Rci / konec :))) Dotyčná osoba nechť se ozve, rád ji pozvu třeba na čaj. Díky.

Ahoj, taky Tě vzrušuje představa, že si píšeš s mužem, kterého neznáš, o čem chceš, nebo o něčem co jsi nezkusila ale rada bys? Nechceš narušit svůj dosavadní vztah a chceš aby vše bylo jen mezi námi?

Hledám kamarádku s dětmi co by ráda jela na výlet.Obcas zašla do kina.

Ahoj touto cestou hledám kamarádku (maminku) na výlety s dětma a na pokec.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 38 let
Liberec
Muž | 37 let
Praha

Ahoj. Rád bych poznal sympatickou (třeba i trošku sportovně založenou, to ale není podmínkou) ženu z Opavy, okolí, případně i v rámci MS kraje. Parťačku na výlety, sportování, kulturu, ... . Já: 38 let, 190 cm, VŠ, bez závazků. Nekuřák, se zájmy o sport (volejbal, kolo, tenis, bembajz, ...), cestování, výletování, přírodu, hory, filmy, ... Foto případně zašlu nebo můžeme pořešit výměnou. Budu se těšit...

Je mi zima po nocích... Zahřeješ mě pár vřelými řádky?:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Liberec
Muž | 34 let
Praha
Muž | 37 let
Praha