Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Což takhle začít pár milými písmenkami a když se nám to bude líbit, pokračovat vesele v komunikaci dále a možná se i více sblížit ...:-) Příjemná komunikace je základ všeho ...

Rád poznám milou a příjemnou ženu na písmenka a krásné dlouhodobé přátelství ve dvou. Najdu? Budu se těšit na odpověď ahoj.

Krasny den vsem. Nasla by se tu mila panenka co by rada pritele na psani? Nechci nic borit, ale vzdyt i pratelstvi muze byt moc fajn. Nekoukejme odkud jsme , ani ty kila navic preci nevadi. Vzdyt pratelstvi a uprimnost je nekdy vice nez laska , nebo se pletu?

Ahoj hodný kluk dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové osamělou dívku, kamarádku co je sama a ráda se seznámí:napíšeš?

Hledám ženu zatím na dopisování. I když jsem zadaný, tak se cítím sám. Pokud si na tom podobně tak napiš, budu se těšit.

Hledám ženskou, která se mnou půjde na pivo, nejlépe v pátek nebo v sobotu. Může to být kdekoli. Jsem z Prahy, ale venkov ani zahraničí nevadí. Pro mimopražskou v případě setkání v Praze je ubytování zajištěno. Nejsem nic z toho, co ženy obvykle chtějí. Ani silný jedinec, ani módní exponát. Jsem jen lidská bytost, která nechce být sama. Najde se někdo? Můžeme mít celou noc i víkend.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 40 let
Praha
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 44 let
České Budějovice

Beznaděj. Zakouřený (před dávno zavedený zákaz) bar, pivo houpe světem. Lidoopus sapiens se veselí a mé vědomí se pomalu rozplývá. Jak budu zítra fungovat? Nechám to koňovi, má větší hlavu... Do peřin je čtyři sta metrů. Zítra znovu řešit tisíce věcí. Netuším, jak... Jsem psanec všude. Seznamka byla poslední možnost. Ale nejde to ani tam. Něco je špatně. Výskot v baru, vítr mezi paneláky a naprostá životní prázdnota. Potkat někoho, kdoby o mě stál, měl se mnou něco společného... nesplnitelné.

Hledám ženu na občasnou výměnu meilů, jen tak popsat pro radost o všem možném i nemožném, na témata vážná, lehká i lechtivá. Já zadaný, 45 let, 179/72, nehledám reálné setkání, pouze občasný útěk od reality. Později výměna foto možná, ne však nutná :) Věk nerozhoduje.

Ahoj. Hledám tě. Chci si psát ve slušnosti a počestnosti a všem všedním i nevšedním. O starostech a radostech. Děkuji ti za odvahu

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 40 let
Praha
Muž | 44 let
České Budějovice