Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Hledám kamaráda zatím na dopisování. Podmínka je věk od 50 -65 let, vysokoškolské vzdělání a finanční zajištění.

Ráda bych věřila tomu, že se tady najde dobrý muž, kamarád do pohody i nepohody, na občasné psaní, někdy třeba zajít do kina, projet se na kole, podniknout prima výlet. Můj volný čas je však dost omezený. Určitě by to měl být svobodný muž (ne rozvedený, zadaný, ženatý) podobného věku, nekuřák, pohodář, který sice nemá partnerku a vlastní rodinu, ale i tak žije smysluplně, pomáhá druhým apod. A když bude navíc věřící (katolík), taky to bude fajn.

Ahoj, ráda bych touto cestou našla kamarádku na popovídání nebo procházku. Dítě už mám velké a tudíž dostatek volného času. Pokud jsi na tom podobně, budu ráda, když se ozveš. Těším se na odpověď.

Hledám kamarádku na posezení, popovídání a..? :)

45/177/97, z Prahy, VŠ, svobodný bezdětný, hledá nezadanou ženu 40-55+, z Prahy nebo okolí. Bydlím sám a nehodlám se k nikomu stěhovat ani nikoho stěhovat k sobě. Volný čas mám pravidelně večer a o víkendech. Nejsem maskulinní, agresivní ani dominantní typ, spíš naopak.

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 40 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

Rád bych Tě našel.. Písmenka. Whatsap.. Snad Tě najdu..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
České Budějovice
Muž | 44 let
Bohumín

Máš messenger a chceš si psát?Tak napiš

Je tu někdo kdo vidí smysl ve psaní více než jedné věty o pár slovech? Unavuje mě vymýšlet témata bez odezvy. Ačkoliv možná není chyba na Vašem přijímači.

Hřejivá náruč pro také zadanou, ale osamělou

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
České Budějovice
Muž | 44 let
Bohumín