Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Divadlo
Hudba
Knihy
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Někdo na psaní a společné aktivity

MužVzkazy 48 let Litvínov

TOP  16.7.2019

Pokouším se najít vhodnou ženu pro běžné dopisování a přirozenou komunikaci.Zatím se nedaří, ale co kdyby náhodou.

najde se kamarád v Praze ktery by rad se chtěl prochazet Prahou a okolo a nebude mu vadit silnějši bruneta , ktera žije staršně dlouho sama a po praci třeba do kina , dovadla a pod nebo na vzaáemne návštevy věk okolo 50 nezad

Hledám fajn KAMARÁDKU, která je také sama a ví, že v našem věku už máme šrámy na duši a vrásky po těle, ale nevadí jí to . Postrádá hlavně přátelství, nějaké dobrodružství, společné chvíle pohody a hlavně vzájemnou oporu. Jsem boubelka 53let, bez závazků, ráda přijedu. Nehledám lesbický vztah ani pár!

Hledám přítelkyni, férovou bez podrazů a nějakých intrik, mezi 18ti až 48 roky, (věk je jen číslo) vždyť dobří přátelé se hledají dlouho, mám rád dobrou hudbu která má rytmus, tanec, přírodu, občas kempování, pokud tě zaujalo těchto pár řádků napiš. Nový Jičín a okolí.

Sympatickou kamarádku na sdílení společných zážitků a prožitků by rád našel VŠ 183/87 z Prahy

Čteš ráda "lechtivé" zážitky, nebo dokonce si píšeš i své? Jsi jako každá žena zdravě zvídavá až zvědavá, ráda konverzující, nestydící se číst i psát? Pojď se usmívat při čtení mých mailíků "lechtivých" zážitků, co mi život přinášel už od puberty.Tvé aktivní zapojení jen uvítám. Pojď se těšit a netrpělivě čekat, tak jako já, na přicházející mailíky s názory, postřehy, zkušenosti, vzpomínkami, představami toho druhého. Ríša (49)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Praha
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 35 let
Ostrava

Ahoj, hledám nějakou fajn kámošku mladšího mysleni na vytvoreni party par lidi na různé akce výlety, kulturní akce apod.

Žijeme jen jednou, proto je škoda když člověk strádá v oblastech o kterých sní a touží.Člověk nemůže mít vše, ale kolikrát stačí pár hezkých vět či slov.Přátelství je občas více jak láska.

Hledám dívku, ženu, na procházky. Jsem pohodový kluk na vozíku, ale soběstačný, jen mi chybí milý doprovod. Mám rád toulání po městech a přírodou. Najdu tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 39 let
Praha
Žena | 24 let
Ostrava