Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaPlzeň

Ahoj . Nechtěla by jsi si se mnou vyměnit pár písmenek , nezávazně ?

Po velkém zklamání hledám zatím nějakou hodnou, milou, skromnou kamarádku, štíhlejší postavy, která má raději procházky v přírodě, než posezení v kavárně a už také nechce zažít další zklamání.Nejraději z Plzně a okolí.Jsem rozvednený nekuřák, abstinent, hodně štíhlé postavy, ale dost nesmělé a nespolečenské povahy.Hospodám a restauracím se vyhýbám obloukem, nejraději trávím čas doma nebo v přírodě.Mám rád cestování do hor i k moři.

Ahoj, zadaný hledá kámošku na dopisování.

Ahoj holky, když už se nemůžeme setkávat osobně, pojďte si alespoň psát - to nám ještě nezakázali...;-)

Někdo na písmenka přes Whatsapp? Společný zájem vítán.....

Třeba se ozve nějaký pán na povovídání po netu ...

Ahoj, hledám kamarádku v Plzni. Ozveš se? A napíšeš: Tady jsem....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 51 let
Praha

Hledám přítelkyni pro pár krísných chvilek.které nebude vadit, že jsem ženatý.Chybí mi to těšení se na nějaké příjemné věci a rád bych i nějaké příjemné chvilky ještě zažil.Doma už některé věci nefungují, ale zatím bych se jich nerad vzdával.Jestli jsi na tom podobně, napiš, budu rád.Můžeme si jen vyměnit pár písmenek a třeba se dostaneme i někam dál.

Ahoj hledám kamarádku do 52 let pro společné cestování, kino, zábavu, do cukrárny prostě pokec.Kolo, bazén.Okoli Plzeň jih.

Jsem ženatý a chtěl bych si vyměňovat písmenka s vdanou ženou.Můžem si psát o všem možném.Pozdější setkání je možné.Budu se těšit. Vláďa

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 52 let
Brno