Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Hledám spřízněnou ženskou duši. Nejlépe vdanou. Na hezké psaní, povídání.

Ahoj, nechceš si napsat pár písmenek?

Hledám vdanou ženu, která by chtěla být má virtuální milenka? Která potřebuje pohladit i uspokojit, sdílet své touhy, radosti i starosti.

Ahoj, hledám kamarádku s "bonusem" na občasné víkendové setkávání při výletech, sportu, kultuře. Bez narušení Tvých zvyklostí a rodinné situace. Prostě jsi-li ve vztahu a přesto sama a ráda bys někdy strávila chvíle s mužem, který by se o Tebe zajímal a s Tebou prožíval chvíle relaxu, pak se ozvi :) Fajn den Ti přeji. M.

Jsem zadaný, přesto se někdy cítím sám a chtěl bych poznat někoho kdo to má podobné. Rád bych zašel na kávu, procházku, posedět, promluvit. Nehledám za každou cenu, hledám ženu která ví o čem jsou moje řádky a možná na sebe čekáme..

Rád si vyměním písmenka s protějškem přiměřeného věku se zálibami o cestování po krajině, památkách , vodu, řeku, moře - nuda pláže, hudbu, tanec i muzikál.

Ahoj, hledam kamaradku ne modelku na hezke psani a třeba i posezeni u kavy a uvidime co dal.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 56 let
Louny

Hledám dobrou kamarádku na dopolední procházky , saunování , turistiku a při zajiskření i na to ostatní.

Hledám prima děvče na pohybové aktivity.

O prázdninách s obytnákem Chorvatsko............nebo i jinam

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Louny
Muž | 52 let
Brno