Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaOstrava

VŠ/55/178 jakoproutkove, sportovní postavy, hledá pro lehce ambulantní vztah koronově nudící se, třeba mírně karanténní ženu. Vdanost nevadí, akceptace ženatosti vítána ale není podmínkou, tak jako nic a všechno. Smysl pro humor v této době vítána s potleskem ve stoje. Bořivost a netolerantní vlezlost dopředu eliminována. Jiskrnost a pozitivní nabitost potvrzena.Zájmy:Vše co pomůže probarvit uzavřený svět, cestování prstem po mapě, erotika, šití bederních roušek atd.

Hledáš přítele, kamaráda na společný volný čas i s povídáním u krbu v pěkném zázemí ?Rád tě poznám.Opavsko, Ostrava.

Zdravím všechny, kteří si chtějí pro začátek jen psát o čemkoliv.

Nehledám modelku ani nějakou dominu .. Jsem pohodový a vcelku spokojený muž, momentálně s trochu nalomeným srdcem , ...tak to někdy chodí, ... naivní starý osel.. ? :-)) Ale je to už dlouho co jsem si s někým psal .. Internet se mezitím zrychlil a je plný fejků, videí a negativity... Ale třeba najdu někoho sympatického, psané slovo řekne hodně. Nehledám vážnou známost, ani kdoví co jiného .. tak dámy vdavekchtivé či hledající milence nepište.. PS: Prý někdy i jiskra přeskočí .. :-)

Hezký den přeju všem fajn ženám, zejména té, která si ráda písne, nehledá setkání a ví, že i psaní může být příjemná aktivita. Na stavu nezáleží. Tak se ozvi.

MužVzkazy 54 let Ostrava

TOP  26.2.2020

ahojky jak jde život???

Hledám kamarádku z Ostravy a blízkého okolí na lehkou turistiku, cestování a návštěvy různých akcí(např. koncerty moderní hudby, festivaly, divadlo).Nejsem lesbička.-IvaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny
Muž | 52 let
Brno

Hledám fajn kamarádku - příroda, kultura, vzájemné sdílení

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno
Muž | 56 let
Louny