Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaMost

Hledám milého a spolehlivého muže zatím na dopisování, povídání napoví hodně, odkudkoliv.

Ráda bych našla kamarádku, na pokec třeba u kávy.Později i dovolená.Jsem z Mostu.

Hledám kamarádku na psaní....dál se uvidí co z toho bude...

Ahoj. Doma už to není jak by to mělo být a zatím jsme se nerozvedli. Takže muž s vyřešenou minulostí bohužel nejsem. Věnování se sám sobě, dětem, práci a různým zájmovým činčinnostem je dobré, ale pocity osamělosti se tím nevyřeší. Nejsem nešťastný, unuděný nebo skeptický. Je mi 56 let, vysoký 175 cm, občas brýle, vlasů méně a na krátko a bydlím v Mostě Myslím že působím klidně a sympaticky. Rád bych se touto cestou seznámil se ženou podobného osudu. Bylo by fajn napsat si a občas se sejít.

Kamarádku hledám.Komunikujme hlasem-mobilem. Fotos-mailem či WhatsAppem. 58/180/85/43krk i boty.Mám volná odpoledne a večery.Není pravidlem, že Sudý vík-Orlické hory.Lichý vík-Krušné hory.Práce MB.Bytem-Sýčina.Zájmy Nordic walking through the forest.AquadromMost.AquaŠtěpánka.Florbal+hra formace-podobná šachu.Pepa.Peru.Nevařím.Nežehlím.2 kola mám.In line+lyže též.A co ty?

Hledám prozatím kamaráda na společné procházky, návštěvu kina, divadla a další dle dohody.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny