Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Divadlo
Hudba
Knihy
Výlety
Cestování

Život nechávám volně plynout, všechno má svůj čas.... Prý se tady nedá seznámit, tomu nevěřím. Určitě je tady spousta skvělých chlapů, stačí si nasadit růžové brýle. Možná jsem si nevybrala správnou kategorii, ale nevadí, do škatulek nezařazuji sebe ani jiné lidi.

Hledám muže něžných rukou a bystrého rozumu...

Vím, že nejsem nejmladší, přesto si myslím, že zde mohu najít kamaráda, přítele, snad i lásku.Vše je o sympatii a štěstí.Zkusíme to?

zrod mozaiky nevznikne když korálky z krabičky netvoří obraz

V domově důchodců už není s kým tlachat, tak to zkusím tady. Ještě čilý a i schopný akce, ale už jen obkecáním, hledá kámošku, co umí psát stejně potrhlé nesmysly.

Ozve se příjemná, usměvavá baculka, může být i starší a zadaná, která hledá kamaráda?

O prázdninách s obytnákem Chorvatsko............nebo i jinamDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha

Ahoj, hledám kamaráda na dopisování a občasné schůzky při kávě, ( vínu nebo pivu ). Odpovím pouze na profily s fotkou...

MužVzkazy Havlíčkův Brod

TOP  30.5.2020

AHOJ hledám holku či ženu na vážný vztah napis sms

Najde se zde kamarádka na výměnu písmenek o všem, co život přináší? O veselém, i neveselém, radostném i starostném, zájmech a zálibách, ale také o povinnostech či romantickém, odvážném a jemném?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha