Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj chtěl bych si dopisovat se ženou, jakémkoliv tématu se nebránim.Nabízím slušnost a úctu k ženám

V malém domečku bydlíme myška liška, pavouček Kamil, kočka micka. hledá se pěkná panička.Nemusí byt ani kráska, hlavně ať je hodná na našeho panička, Honzíčka . Nezáleží odkud je hlavně že je. A ráda příjme naše pozváni na kávičku na Zahradku. nebudeme dutat ale budeme čekat těšíme se a odepíšeme všem které to myslí vážně .muž 60 let.

Rád poznám milou a příjemnou ženu na krásné dlouhodobé přátelství ve dvou. Jsem v ID , ozvat se může žena s podobným osudem. Budu se těšit na odpověď ahoj.

Solidní, osamělý, vstřícný sympaťák, hledá kamarádku, která také žije v nefungujícím vztahu, na dopisování.

Ahoj, nechceš si zkusit dopisovat o ledasčem, co nás zajímá? Jsem spíše nevýrazný muž už důchodového věku a něžných citlivých rukou, nekuřák. Cítím se sám, ale nehledám však vážný vztah. Pokus o trochu změny.

Ahoj, hledám kamarádku na vše co nám život nabízí. Nejraději Blansko, Kuřim, Tišnov a okolí.

zrod mozaiky nevznikne když korálky z krabičky netvoří obrazZadaný muž (i když symp.) nemá šanci najít kamarádku, protože má doma řídící jednotku CML a to je cejch fuj, prostě středověk. Dokonce nemůže mít ani kamaráda. To zavání úchylkou. Jen bych chtěl vědět procento úspěšných seznámení v rubrice vážně. Stále tady vidím donekonečna se opakující inz. těch samých v bláhové naději. Takovým přeji úspěšné dožití v osamocení, ale s hrdostí mravopočestnosti.

Nebaví tě sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na pěšárnu, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu skutečně aktivních pohodářů . Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez kuřáků, dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde

Jsi pohodová, nezadaná, s úsměvem a ze skutečného nedostatku příležitosti hledáš protějšek pro perspektivní vztah .. každý ve svém ? Pak napiš a oba uvidíme. Se sportovní i společenskou obuví, ráda cestuje, občas i zalenoší a především žádná "panenka z cukru". Nehledám platonický vztah. Jsem ale realista a proto prosím foto, do 60 a Praha.