Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Zenu pani k obcasnym schuzkam nezavazne pratele

K čemu jsou sny, ideály, bohatství, když není s kým je prožívat....

Hledám kamaráda od 60 let do 73 let.Mám 70 let, 180/87 rozvedený nekuřák.Pouze z Olomouce a blízkého okolí.

Blondýnka, 69 let mlad. vzhledu hledá inteligentního muže s vyřešenou minulostí.

Hledám kamarádku a klidně i víc. Zmaha-li Te take samota, ozvi se! Ve dvou bylo vždycky líp.

Už nevím, jak zdůraznit, že hledám kamarádství. Vztah se nedá najít, ten vzniká. VŠ, 166, plnoštíhlá, pohledná, nezávislá, která by jen ráda zase cestovala, loudala se přírodou, opékala špekáčky, klidně seděla u vody a přihlížela rybaření atd. Chytrý kamarád, co udrží volant a dodrží slovo..? Region není důležitý.

Kamaráda který dokáže poradit a občas si udělat chvilku pro někoho.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha

Děvčata dříve narozená co tak přestat doma mudrovat nad vlastním životem a pokusit se ještě něco změnit. Co si tak najít kamaráda, posílat si zprávičky a v případě vzájemné náklonosti se občas sejít a prožívat ještě pěkné pomilování ve dvou? V mládí jsme kvůli lásce přicházeli o rozum a nyní kvůli rozumu přicházíme o lásku.

Co třeba trocha romantiky ve dvou? Každý přece občas zatouží mít někoho, s kým si rozumí a s kým stráví hezké chvíle, zažije hezké zážitky, nějaký výlet nebo dovolenou a pak zase se vrátí ke svým zvyklostem. Je mi 67 let, 179 cm, 87 kg. Finančně jsem zajištěn, takže nehledám bydlení ani sponzora. Mám rád cestování, toulky přírodou, památky, pobyt u moře. Najdu spřízněnou ženskou duši, která je již v důchodu a hledá totéž?

Hledám ženu, která je již v důchodu, má ráda přírodu, památky, cestování, nechce se trvale vázat ale hledá někoho, s kým by užívala vše příjemné co život nabízí. Občasná setkání, společné výlety, společná dovolená a všechny krásy a radosti společně sdílet. Je mi 67 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha