Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Rád bych si psal s někým komu se líbí adult baby, nebo mít chlapečka jako svou malou holčičku, vychovávat si ji a oblékat.

Jsem pohodářský introvert s klukovskou duší, mám rád staré dobré věci života a nemusím moc ten moderní spěch. Hledám chlapíka středního věku a podobného ražení. Pokud jsi na stejné vlně (pěší výlety, procházky, vandry, nadšení do cestování vlakem, česká krajina na sever od Prahy, země severní a východní Evropy, země Asie, muzika 60.-90.let, dobré knihy, filmy, jídlo, pivko) pak jsi má hledaná spřízněná duše do života (možné budoucí spolubydlení na Praze 7?)

Ahoj, jsem baculatej bi chlap. 1852/115, 38 let. Hledám tady nějakého bi chlapa, nejlépe ženáče nebo zadaného. Na společné vzrušování. Pošli mi třeba fotku té tvojí a můžem o ní pokecat. Pošlem si i svoje fotky. Chodím na amatery a občas sem i na skypu, tak můžem zkusit i to.. Jinak sem zadaný a reál nehledám... Díky

Ahoj, hledám hezkého kluka a kamaráda v jednom pro společné zájmy a jiné, příjemné aktivity..Preferuji spíše jemný vzhled a rysy, delší vlasy by byly fajn (ale ne podmínkou) a spíše malé nebo žádné zkušenosti vítány. Já nezkušený, štíhlý, ale urostlý, aktivní hetero, VŠ, nekuřák, který po tom už hrozně dlouho touží. Podmínkou je 100% zdraví, diskrétnost a věk do 35.

Otevřeně o všem. Jen psaní. Hledám jen aktiv/dom týpky. Kdo si rád zpestří svůj život i nějakým tím dopisováním...? Zcela bez zábran:)

Jsem milí chlapec, miluju když mě někdo hladí po noze :)

Hledám suba na dopisování. Budeš plnit úkoly, které Ti zadám a posílat mi fotodokumentaci. Vše naprosto diskrétně.

Hledám kamaráda na dopisování později třeba procházka nebo káva. Piš sem nebo na

Ja pasiv kdo pokeca o heskem

Ahoj :) rád si popovídám s každým.