Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Starší muž nebo senior na dopisování by se tu nenašel prosím?
Hledám kámoše z Prahy a okolí od 15 do 35 let, pokud možno nekuřáka, na trávení volného času a časem možná i víc...
Našel by se tady alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec Tibetu a jiných asijských zemí, evropských zemí, malých filmových festivalů, knih a knihkupectví, muziky 60.-70.let, vlaků a železnice?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co se moc nehodí do dnešní rychlé doby a proto stále hledá opravdovou spřízněnou duši pro přátelství na zbytek života.
Pojď si psát o všem po čem toužíme ,co jsme zažili a co chceme zážit. Pak třeba se můžeme sejít a vše dohnat. Na věku a postavě nesejde.
Hledám kamaráda se "společnými zájmy" . . Jsem ženatý, jinde bychom se asi neoslovili, tak si pojďme aspoň něco napsat tady. :-)
Ahoj, já 170/107 ml.vz.,hledám kamaráda na psaní i na setkání,kdo by mne 1-2 týdne vyholý hlavu, zašel se mnou do přírody,kafe a třeba do fitka (nebo pomůže cvičení zhubnout), bez sexu (ale nebráním se), jedná se mně především o kamaráda. Hledám kluka od 35 let do X let.
Hledám kamaráda na dopisování, popovidání si o různých věcech z okolí Ostravy. Nehledám vztah ani sex, vztah mám. Nemám žádného gay kamaráda a rád bych věděl jaké to je. Kdyby měl někdo zájem, rád pokecám.
Ahoj jsem opravdu hodně tlustej cca 197kg s malím m, v sexu s chlapem nemám zkušenosti a rád bych si s někým o nich psal a nevylučuji ani pozdější setkání.
Hledám přítele při těle pro společné chvilky na dálku, napiš mi a probereme to.
Ahojky, chlapy, najde se zde nejaky, co neco by chtel, ale nevi, zda-li by ho tam chtel?...... Na dopisovani a pak i seznamovani?.......