Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Kino
Divadlo
Výlety
Cestování

Hledá se HIV+ kámoš na pokec, pifko, jen tak ven, prostě kámoš. Já 38/172/65, Praha.

Hledám kluka jestli máš zájem o mé osobě se sejít šlo by to jsem z Příbrami věk 30

Hledá se spřízněná duše přírodního chlapíka středního věku na podobné vlně života. Na pokec u piva, na společné výlety, vandry, cestování, na filmy, muziku, do bazénu, na dobré jídlo. Já chlapík s duší kluka, trochu alternativní introvert a můj život naplňuje např. Skandinávie a Holandsko, Balkán, Kavkaz, Asijské země (Tibet a země tibetského buddhismu, Indie, Japonsko a Korea, Írán), vlaky a železnice, knihy, filmy, muzika (ABBA, Beatles atd.), smích, pohoda, milování mezi muži, harmonie....

Jsem pohodářský introvert s klukovskou duší, mám rád staré dobré věci života a nemusím moc ten moderní spěch. Hledám chlapíka středního věku a podobného ražení. Pokud jsi na stejné vlně (pěší výlety, procházky, vandry, nadšení do cestování vlakem, česká krajina na sever od Prahy, země severní a východní Evropy, země Asie, muzika 60.-90.let, dobré knihy, filmy, jídlo, pivko) pak jsi má hledaná spřízněná duše do života (možné budoucí spolubydlení na Praze 7?)

Na svůj věk jsem stále duší kluk, veselý i introvertní nešika, hlavně ale pohodář s citem. Můj život se točí kolem nevšedních věcí. Miluju země severu a východu (Skandinávie, Balkán a Asie), jsem nadšenec do vlaků a železnice, do pěších výletů a cestování, mám rád hudbu 60.-90.let (rock, pop, jazz, folk), knihy a filmy, historii, věci mezi nebem a zemí, smích, pokec, pivko, dobré jídlo. Hledám spřízněnou duši chlapíka středního věku, který porozumí...... a přijme společné sdílení života.

Ahoj hledám touto cestou mladšího kluka Roma, Asiata nebo jiné etnikum! Najdu tě takhle a budeme si dopisovat, poznávat na dálku. . Ty na psaní odkudkoliv. . Těším se. .

Hledám mladšího kluka - chlapíka na dopisovaní si!Ty tak do 40 a budu se těšit. .

Ahoj hledám mladšího asiata nebo roma na ?.Těším se na Tebe. .