Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Našel by se tady alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec Tibetu a jiných asijských zemí, evropských zemí, malých filmových festivalů, knih a knihkupectví, muziky 60.-70.let, vlaků a železnice?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co se moc nehodí do dnešní rychlé doby a proto stále hledá opravdovou spřízněnou duši pro přátelství na zbytek života.

Ahoj rád bych touto cestou poznal někoho, kdo by chtěl tak jako já virtuálního přítele, s kterým by se mohl dělit o radosti i strasti života. Je jedno z kteréhokoliv místa na planetě jsi, důležité je jen chuť si psát... Tak se ozvi... Petr

ahoj.hledam chlapa z trutnovska nejen na dopisovani

Ahoj, já ženatý a jasně BI, chceš si psát o zkušenostech, snech, prostě o všem možném i nemožném, čekám na tebe, nechci reál jde o predstavy, psaní. Raději někdo z Prahy kdo ví co se může jednou stát. Piš odepíšu všem a třeba se najdeme a budeme si psát, mám hlavu plnou nápadů......chceš je se mnou prožívat?

Ahoj, hledám touto cestou nějakého fajn kamaráda, nejdříve na psaní a v případě vzájemných sympatií osobní setkání. Mám rád železnici a MHD, rád cestuji a ve volnem čase jezdím na kole. Najde se nějaký sympaťák?