Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Ahoj. Co tu vlastně hledám? Hledám prima klučinu na dopisovačku a časem i to setkávání se. Na rovinu, mám těžší hendikep ( hůř mluvím a chodím. Vztah si prozatím nehodlám najít. Prosím jen vážně a hlavně prosila bych slušný a milý lidi :)

Hledám zatím jen přátelství kamarádku nebo kamaráda vím že pravé přátelství už asi ani neexistuje, ale mě by stačil někdo s kým měla stejné zájmy a hlavně aby se s ním nebo s ní dalo o čem bavit. Miluji zvířata to je podmínkou láska ke zvířatům. Ráda navštěvuji zámky hrady miluji přírodu ráda chodím do divadla a do kina. V žádném případě nemám zájem jen o flirtování a o sex.

Nekuřačka VŠ 45 let, velmi baculaté postavy hledá kamaráda se zájmem o knížky, cestování/památky, filmy a jazyky. Najdu?

Najdu kamaráda je mi 34 Jana kterej se mnou občas zajde na oběd procházku atd sem svobodná zklamaná láskou tak to nechci uspechat nekousu

Ahojky, hledám pro svou kamarádku nejdříve kamaráda a doufám, že v budoucnu přítele s vyřešenou minulostí a smyslem pro humor. Prostě normálního chlapa ve věku 45-55 let. Ozvi se, jestli také hledáš a stále nenacházíš...

Ahoj, nechtěl by někdo se seznámit prostě jen tak? Zajít ven, popovídat si, a třeba z toho vznikne přátelství na celý život, kdo ví. Nehledám vztah (jsem zadaná) teoreticky nehledám nic ale když se najde někdo nový fajn, kdo bude mít čas chodit ven a je spontánní A kdybysme šli věkově k sobě bylo by to taky moc fajn.

Vdávat se nechci, protože to už jsem a od budoucího vztahu žádné velké závazky neočekávám stejně tak, jako na něj žádné velké nároky nekladu. Hledám muže s dostatkem volného času, což můžu nabídnout i já, s dostatkem chuti na poznávání, cestování, zábavu, kulturu a vůbec všechno, co dělá život veselejším a hezčím:).Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava

Není to nejlepší způsob seznámení, ale jiné možnosti nemám..Třeba jsi na tom podobně....a odpovíš..

Ahoj :))) Hledám kamaráda nebo kamarádku ideálně z okolí, abychom se mohli i scházet, ale není to podmínka, klidně si můžeme jen psát. Jinak rád cestuju, baví mě počítače, ... Těším se, až napíšeš :)

Našel by se zde pohledný, inteligentní muž, který by rád jel na wellness, na výlet, za kulturou apod. a nemá s kým. Jsem sympatická, inteligentní žena, štíhlé postavy. Prosím jen seriozní odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava