Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přáteléPlzeň

Hledám kohokoliv, kdo přemýšlí o trochu jiných věcech než je běžné. Kdo nemá rád tzv. small talk. Někoho, kdo bojuje sám se sebou. Kdo má své strachy, úzkosti a bloky, které potřebuje překonat. Nedokonalého a nepochopeného člověka, který ale neviní ostatní za své problémy a ví, že jedině na něm záleží, jak se postaví k životu a k lidem kolem sebe.

Ahoj. Jsem vdaná, mám děti. Děti miluji, ale cítím se hrozně moc sama. Chtěla bych si s někým vyměnit pár řádků, zase si začít povídat o něčem jiném než o plenkách. Možná se nikdy nesetkáme, možná ano. Eva

S novým rokem nové přátelství. Souhlasíš? Tak napiš mladě smýšlející a aktivní VŠ, která má ráda knihy, kulturu a cestování. Těším se na Tvojí odpověď.

Je mi 34. Právě mě opustil přítel. Jak to tak asi bývá u rozchodů, slyšíte o sobě jen špatné věci. A o tom druhém samé dobré. Ano štve vás to. Mám zlomené srdce. A to říkám, i když nesnáším patetismus. Je mi prostě smutno a chci někoho, koho můžu požádat, aby se mnou šel na kafe, do kina, ... Však víte. Chci se jen trochu radovat, zasmát se. Sdílet každodennosti s někým dalším. Nezávazně. A nechci pokoušet život a říkat, že hledám i l...u. Napiš, uvidí se.

Jsi introvert/ka a špatně se seznamuješ s lidmi? Trvá ti dlouho, než si k někomu vybuduješ důvěru? Jsi INFJ a chybí ti přátele, tak jako mě? Tak napiš:)

Ráda bych si dopisovala obrazně řečeno se spřízněnou duší, člověkem, který má co říci a předat, což jsme vlastně všichni, umí pofoukat, pochopit, vyslechnout, spolu se radovat i plakat, prostě žít.A je ochotný si o životě psát.Jsem vdova, plnoštíhlá, 67, 163, VŠ, Plzeňsko.

Ráda bych poznala prima kamaráda, sportovce, pro toulání ve dvou. Jsem štíhlá nekuřačka, žijící v nefunkčním, láskou a možností si o všem povídat nenaplněném vztahu. Miluji hory, toulky přírodou pěšky i na kole. Hledám pohodového parťáka, který umí na tváři vykouzlit úsměv, obejmout i naslouchat. Pojďme se smát spolu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 64 let
Praha

Hledám zatím kamaráda, časem se uvidí. Mám ještě děti školou povinné (8, 13). Nehledám flirt!!!!!

Hledam nejakou pritelkyni nebo pritele, nejlepe z Plzne ve veku 75-80.

ahoj hledám kamaráda na dopisováni mezi 19-23 let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 64 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 66 let
Ostrava