Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé : Plzeň

Nevím, do které kategorie zařadit moje přání najít milého, citlivého, pohodového a inteligentního muže, nejlépe nekuřáka z Plzně a okolí v přiměřeném věku. Ač nejsem sama, někdy se tak cítím.

.... někdo jen tak, na pár písmenek před usnutím ?

Hledám si kamaráda kolem 70 let/180cm nejen na neděli, ale i na všední dny:- na vycházky, výlety, cestování, trochu sportu a kultury, a třeba i na tanec. Dál se uvidí. Čím začneme?

Hledám prima pohodového přítele, kamaráda, který jako já žije ve vztahu nenaplněném láskou a možností si o všem povídat. Jsem SŠ, štíhlá, nekuřačka, 60/171, rekreačně sportující se spoustou zájmů a koníčků. ( turistika, malování, jóga, cestování...) Pojďme se smát spolu !

Ahojky, hledám spřízněnou duši, dobrého kamaráda z Plzně. Jsem SŠ 65-174. Může být i mírný kuřák.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha

Hledám spřízněnou duši, dobrého kamaráda z Plzně. Já SŠ 65-174, mohu odpovídat zde Může být mírný kuřák.

Ahoj, hledáme lidi, co by s námi ve volných chvílích chtěli cestovat do 14. století a vyzkoušet si tehdejší život - táboření pod stanem, středověká kuchyně, ruční práce a řemesla, hry, soutěže, turnaje, hudba, tanec, LARP - prostě každý si najde to svoje. Někdy zakotvíme na louce, v lese, jindy na hradě. Vyšší věk nebo malé děti nejsou překážkou, hlavní je chuť se bavit.

Jsem vdova, 61 let s vlastním bydlením v Plzni. Hledám kamaráda, který se také cítí osamělý. Nejraději z Plzně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava