Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé : Ostrava

Ozve se mi prosím současný, nebo bývalý pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo jiného RÚ? Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.

Našel by se tady PRO PODZIM ŽIVOTA někdo v příměřeném věku- dobrý kamarád a přítel z okolí na vše krásné co nám může život ještě poskytnout...?? Jsem vdova od Ostravy

Hledám hodného partnera se vztahem k přírodě a kultuře. Tolerance, láska, vzájemnost, vyřešená minulost

Pěkný den přeji :) Hledám kamaráda na par řádku, po večerech, kdy se člověk cítí nejvíc sám :) Časem nemusí zůstat jen u toho psaní , ale klidně můžeme zajít na kafćo, zmrzku, nebo jen tak pokecat :)

Obyčejné věci činěné s grácii se stávají vyjmečnými. Věci vyjmečné dělané bez fantazie stávají se fádními. Hledám muže natolik stejného aby jsme si rozuměli a natolik jiného aby jsme se nenudili....... Pánové pouze s fotem a infem.....a nad 45 let z MS

Haloo-haloo- hledá se kamarád zatím na dopisování-po poznání vážný vztah možný.. Budu se těšit.. Ale-moje hrdost mi říká-je to nemožné zkušenosti řekly-je to riskantní rozum řekl-je to zbytečné a srdce tichounce zašeptalo- pojd'me to zkusit.

Hledám pohodového kamaráda, přiměřeně mému věku, já 68/168Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava

Maminka hledá kamaráda, taťku na procházku, zábavu s dětma, divadlo....

Je mi občas smutno, a nemám si s kým popovídat. Hledám muže, který si bude chtít prohodit pár emailu a hezky si popovídat. Je mi 40 , když budeš mít náladu, tak napiš budu ráda. ??

Hledám obyčejného a v pohodě kluka z Ostravy nebo z okolí na kamarádství . Ideálně někdo, komu by nevadil kluk s nadváhou . Rád bych s tímto klukem cestoval , jezdil na hory, zašel do společnosti , hrál hry atd . Nehledám svalovce či modely , raději úplně normálního kluka jako jsem já. Ideální věk od 18 do 39 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 39 let
Praha