Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Divadlo
Hudba
Knihy
Výlety
Cestování

Život nechávám volně plynout, všechno má svůj čas.... Prý se tady nedá seznámit, tomu nevěřím. Určitě je tady spousta skvělých chlapů, stačí si nasadit růžové brýle. Možná jsem si nevybrala správnou kategorii, ale nevadí, do škatulek nezařazuji sebe ani jiné lidi.

Vím, že nejsem nejmladší, přesto si myslím, že zde mohu najít kamaráda, přítele, snad i lásku.Vše je o sympatii a štěstí.Zkusíme to?

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

hledám kamaráda 40-55 let k dopisování z Kladna a okolí, 50 letá, vyšší lehce plnoštíhlé postavy, kuřačka s velmi vyhraněným odporem k alkoholu, s oblibou k divadlu a klidnější zábavě, říkají o mě, že je se mnou sranda, no já se spíše vidím jako introvert s občasnými výkyvy

Je tu někdo, kdo ještě totálně nezhloupnul a nehraje si na "rouškování"?

Ráda poznám pohodového muže na reálné setkání, dále dle sympatií.

hledám muže 48 - 62let , kterému by nevadila baculka .....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha

SŠ 54/174, pohodářka, hledá bezproblémového přítele, nejradši také SŠ.

Hledám kamaráda na výlety a volný čas. Odkudkoli

Najde se zde někdo, kdo nehledá modelku, ale jen obyčejnou ženu na přátelství a při sympatiich časem i více. Na věku nezáleží, to je jen číslo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha