Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přáteléPraha

Ráda chodíš na procházky? Občas na nějakou výstavu? Ráda si dopisujes? Zajímáš se o zdravý životní styl? Jezdivas na prodloužený víkend na třeba welness, ale často nemáš s kym? Je mi 38let, jsem z Prahy. Jestli se poznávat aspoň v jedné věci, klidně mi napis. Hledám jen kamarádství. Pracující nezadana boubelka.

Hledam hodnou kamaradku, pozdejsi maminku - neni podminkou - z Dejvic nebo Praha 1, ktera si rada zajde na kafe nebo prochazku do parku. Tesim se na odpoved M

Vše, co potřebuji mám, jen Ty - pohledná, elegantní, vyrovnaná, pohodová Žena, kamarádka, možná i partnerka - mi chybíš. Nemám si s kým popovídat, projet na kole, zajít do přírody, jet na výlet, zaskočit do sauny, nebo do divadla... Zkusíme to? Jestli jsem spolehlivý, pohledný, elegantní, galantní, ... fajn muž musíš poznat sama.

Žít bez lásky neumím..........zpříjemní některá mé dny ?Pro život potřebuji kapku porozumění , něhy a citů. Nehledám za každou cenu, ale přál bych si potkat nezadanou ženu co chce mít ráda tak jako já. Která se chce těšit z každé chvile která nám bude patřit.Takovou co hledá svou lásku a trvalý vztah...Život je krásný sám o sobě tak proč si ho neudělat ještě krásnější tak jak nám to přijde..

Ahoj! Bylo by prima mít kámošku (klidně i vdanou či zadanou) na občasný únik ze stereotypu a každodenních povinností... Prostě se občas sejít, popovídat si při lahvičce vína (třeba o cestování, to je můj koníček i profese) nebo společně zajít třeba někam za kulturou, do divadla, na výstavu, někde se cournout, mít společné zážitky, smát se, obejmout, pohladit po vlasech... Co ty na to?

Hledám kamarádku, která také žije sama, pro společné trávení večerů a víkendů. Preferuji silnou postavu, ale není podmínkou.

Jsi pohodová, nezadaná, s úsměvem a ze skutečného nedostatku příležitosti hledáš protějšek pro perspektivní vztah .. každý ve svém ? Pak napiš a oba uvidíme. Se sportovní i společenskou obuví, batohem, kolem a lyžemi, ráda cestuje, občas i zalenoší a především žádná "panenka z cukru". Nehledám platonický vztah. Jsem ale realista a proto prosím foto, do 60 a Praha nebo blízké okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 32 let
Opava
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 44 let
Bohumín

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si mohu povídat u šálku dobré kávy, navštěvovat různé kulturní akce, nebo se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43letý rodilý Pražák, který má rád přátelské lidi, dobrodružné filmy, energickou hudbu, přínosné knihy, divokou přírodu a vše kolem počítačů. Jako manažer se hodně zabývám rozvojem lidského potenciálu, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

Ahoj, rád bych zde našel kámošku na společné trávení volného času. Nehledám kamarádství s výhodami ani příležitost stát se sponzorem, ale spíše možnost mít někoho blízkého. Pojďme si napsat pár řádků a když budou sympatie, tak možná budeme mít štěstí a časem z toho bude opravdové přátelství :-). (Karlovarský kraj)

Napíše mi nová kamarádka? Možná si budeme mít co říct. Já jsem normální mužský, mám rád život, něžnosti, přírodu, turistiku, rekreačně volejbal, rád poslouchám dobrou hudbu. Rád poznám kamarádku. Uvítám i osobní poznávání, návštěvy, setkávání se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Brno
Muž | 52 let
Brno
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 32 let
Opava