Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přáteléHlavní město Praha

Ahoj, hledám kamarádku s "bonusem" na občasné víkendové setkávání při výletech, sportu, kultuře. Bez narušení Tvých zvyklostí a rodinné situace. Prostě jsi-li ve vztahu a přesto sama a ráda bys někdy strávila chvíle s mužem, který by se o Tebe zajímal a s Tebou prožíval chvíle relaxu, pak se ozvi :) Fajn den Ti přeji. M.

Hledám prima děvče na pohybové aktivity.

Ahoj! Bylo by prima mít kámošku na občasný únik ze stereotypu a každodenních povinností... Prostě se občas sejít, popovídat si při lahvičce vína (třeba o cestování, to je můj koníček i profese) nebo společně zajít třeba někam za kulturou, do divadla, na výstavu, někde se cournout, mít společné zážitky, smát se, obejmout, pohladit po vlasech... Co ty na to?

Hledám milou příjemnou kamarádku se kterou mohu prožívat vše krásné, co nám život nabízí.Jsi tu někde?

nemám rád svět komerce nerad bývám za štvance raději pohodu a klid a chodidelka políbit

Rád bych našel společnost pro volný čas, protože samota mi nevyhovuje. Moje zkušenost se seznamováním je, že ženy nejevily prakticky žádný zájem o setkání. Pokud ale k němu někdy došlo, dál už "neměly čas". Kdosi mi tvrdil, že zájem žen se omezuje na muže s vlastnostmi alfasamců, kdežto jiní si jej mohou pouze koupit. Od některých žen jsem nicméně slyšel narážky, že jsem psychicky a sociálně vadný. Hledám tedy někoho, kdo nechce alfasamce a nepohrdne člověkem psychicky a sociálně vadným... ;-)

Hledám kamarádku silné postavy pro společný volný čas - večery, víkendy. Mám baculatou nesportovní postavu, světlé vlasy a modré oči, méně výrazné samčí rysy než většina mužů, nejsem sociálně dominantní. Ženy mi zde na seznamce téměř neodepisují, a dojde-li zřídka ke schůzce, obvykle už pak "nemají čas". Nepožaduji atraktivní vzhled ani jiné reprezentativní rysy. Jen aby neměla zdravotní ani finanční omezení v běžných životních aktivitách a nechtěla po mně spolubydlení, rodinu ani jiné závazky.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Louny
Muž | 52 let
Brno
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 46 let
Znojmo

Hledám milou fajnou slečnu, okolí se mění, s přítelkyní dlouhodobý vztah, přesto postrádám kamarádku komu si postěžovat. Chci pokecat, zajít na pivo, vyrazit na výlet nebo na koncert. Jsem od pohledu normální, společenský, pohodový, v hlavě něco mám, nehledám ale introvertní intelektuálku. Občas ironický, rád se směju, v hudbě preferuju alternativní žánry. Někdy spontánní kluk a v hlavě punk a rock'n'roll, někdy zodpovědný a pracující mladý muž co navštíví divadlo. :-)

Něha, sladké nicnedělání, povídání, společně strávené chvilky, pohoda při světle svíček, hudba a koupel v bublinkách, mazlení až do vyčerpání ... 48/177/VŠ, mírné a nekonfliktní povahy, neodpudivého vzhledu, hledá prima bytost něžného pohlaví, nejlépe zadanou nekuřačku pro příjemné seznámení.

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom se mohli po písmenkách vzájemně vypovídat, podporovat, těšit se na vzkazy. Pěkný den přeje Vláďa.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Semily
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 52 let
Brno