Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : okres Pelhřimov

Ahoj. Našla by se tady fajn holka na pokec a občas si dojít třeba na kávu jen tak.

Hledám kamaráda/ku, který/á by mi pomáhal/a např.chodil/a se mnou na procházky, výlety, povídali jsme si apod.Jmenuji se Michal, je mi 35 let, držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík.Při oblékání a osobní hygieně a přesunech z a na vozík potřebuji pomoc asistenta/ky.Jsem celiatik (alergie na lepek).Jsem normální kluk a tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit a pomáhat mi, přičemž by mu nevadil můj zdravotní hendikep.

Chci si psát a později povídat s mladou, štíhlou ženou, která má špatnou zkušenost se špatným chlapem. Není nutno býti smutno.

Ahoj usměvavá sympaťačko. Každý den záříš půvabem, city a touhami, které ale stále zůstávají ladem, protože u tebe doma už to nefunguje. Hledáš-li romantický, přátelský a trvalý vztah dvou zadaných lidí, kteří nechtějí nic bořit a chtějí zodpovědně zažít znovu všechno to hezké a nové, dej o sobě prosím vědět serióznímu sportovnímu dlouhánovi s velkým srdcem. Na našem věku ani ničem dalším nezáleží, budeme-li se v přítomnosti toho druhého cítit příjemně až opojně.


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Kraj Vysočina

Hledám kamarádku na společné výlety, víkendy, dovolené prostě opustit denní stereotyp.Vel. Meziříčí není podmínkou. Asi toho chci moc.

Co takhle do přírody na procházku nebo chodit rybařit, popřípadě fotografovat přírodu?Nebo co Tě napadne?Byl bych rád kdybychom byli dobří přátele ale nechci se vázat alespoň prozatím ne i když jsem rozvedený.Jen bych chtěl najít dobrou kamarádku abych nemusel doma sedět a koukat do čtyřech stěn.Budu se těšit na odpověď.

Ahoj, hledám kamarádku, která má záliby jako turistiku, přírodu a trochu i sport. Sportem myslím výlety na kole po okolí. Já rád fotím přírodu a to především na Havlíčkobrodsku. Všude je spousta zajímavých míst, tak jestli máš nějaký tip, určitě napiš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Bohumín
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň

Ahoj, hledám normální ženu na pohodové psaní o čemkoliv. Postava ani věk není rozhodující, uvidíme po pár řádcích. Pro začátek napište něco málo o sobě.

Hledám ženu, nejlépe vdanou na dopisování nebo občasné schůzky, věk okolo 40. Jihlava a okolí.

Jmenuji se Luboš, 59 let sil.post.59 let, sil.post.Smenší vadpou řeči, v Pid Chodím o jedné franc.holi někdy i bez-Hledá též postiženou ženu, v zájemné pochopení a opora, jsem rozveden bezdětný.Bydlím v Jihlavě

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 43 let
Bohumín
Muž | 59 let
Plzeň