Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Karlovy Vary

Ahoj, rád bych poznal někoho aspoň trošku férového na trávení volného času. Baví mě jazyky, něm., franc., angl., arab., ru., tak ideálně někoho, koho baví stejné věci..
Ahoj, přesídlila jsem přede dvěma lety z Phy do Varů a bydlí se mi tu náramně, ale přátele jsem tam nechala. I když sem jezdí, neni to to. Našla jsem tu už dvě kámošky, ale obě jsou děsně zaměstnaný (taky jsem bývala) a já jsem v invalidním důchodu. A tak bych potřebovala nějakou živou babu na krafání u kafe, na návštěvu kina, divadla, nebo aby mi někdo konečně ty Vary ukázal. Chlapi jsou k ničemu, co mi chtějí ukazovat oni bych nerada rozebírala.
Ahoj.hledám kamarádku do 50 let, zatím na dopisování a později na setkání a společné cestování, jsem 51 let, invalida 3. stupně, ale na půl úvazku pracuji. Mám 3 pejsky, 4 ovečky, 3 husičky a několik králíků. Přes léto se to vždy malinko rozjede. Vzhledem k mé srdeční vadě a po užívání léků sex zatím nechci. Více info pouze vážné holce
Ahoj, našla by se tu nějaká fajn "baba" se smyslem pro humor, která ráda jezdí na kole, chodí do přírody, taky občas na sklenku nebo kafe. ;) Je mi 44 let a jsem pohodová, veselá, jen občas dost osamocená. Kámošky mám buď s malými dětmi nebo daleko od Varů. Ozvi se, něco podnikneme. ;)
Hledám kamarádku, která si občas najde čas, zajít se se mnou na kávu a popovidat se. Jsem Němka, žiju už 28 let v Čechách, ale mluvim špatně český. Preferuju němčinu.
Ahoj hledám kamarádku na občasné výlety,nákupy,posezení u kafe apod.Jsem vdaná a je mi 43 let těším se až se ozveš
Ahoj hledám kamarádku na pokec u kafe,společné nákupy,třeba i fitko jsem z Chodova a je mi 42 let těším se na odpověď

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Otevírám se novému přátelství. V případě vzájemných sympatií a správného jiskření se nebráním žádnému typu vztahu. Zpočátku bych dal přednost psaní a při sympatiích vymyslíme třeba výlet.
Stane se že život nevyjde jak jsme doufali. Ale žít se musí dál. Zbývá tedy hledat. Nezávazné setkání napoví.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 59 let
Plzeň