Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Teplice

Je mi 59, jsem 40 let ženat a občas mám pocit že mluvím jinou řečí než má žena a občas také nevím co dělat. Jestli zůstat nebo odejít. Nevím. Asi je někde žena co je na tom stejně. Možná by mi poradila.

Ráda bych bych poznala kamarádku s přiměřeně starým dítětem k mému pětiletému synovi pro společné trávení času s dětmi - výlety, hřiště, koupání apod. Klidně nás může být i víc. Nemusíme trávit čas jen s dětmi, i posedět u vínka je fajn.

Hledám kamarádku (zatím?) odkudkoliv, která se mnou bude sdílet moje zájmy a já s ní ty její....Ty moje?Auta, motokáry, autoveteráni, závody (spíš dílna), čundry, voda, houby, žvanec, .....Hodnou, tichou, vlasatou, přírodní, vysoce inteligentní filozofku v kategorii anorektická až střední (sorry baculky, chemie...)Já 47/185/85, sš, samorost, filozof, ateista, realista s vírou v náhodu a přírodní zákony....Proč touhle cestou přes kamarádství?Jsem z holek (lidí) značně otráven a pomalu to začínám vzdávat...Míra z Tp

Lesní skřítek hledá divoženku.

Ahoj děvčata. Nejsem dokonalý chlap a žádná žena mě už nezmění a tak hledám nedokonalou ženu. Kouříš?...rozhodně nevadí. Ráda se bavíš u sklenky vína, piva, či jiného alkoholu?...nevadí ani trošku. Netrávíš volný čas ve fitku, abys měla dokonalou postavu?...vůbec nevadí. Nestojíš hodiny před zrcadlem nanášením make-upu?...to už vůbec nevadí. Nehledám super vážný vztah, nechci si tě nastěhovat domů, ani se nechci stěhovat k tobě, ale....a sakra, končí limit znaků v inzerátu, tak více vzkazem.

Slušný a seriozní muž 60 let nabízí přátelství ženě z Teplic a okolí.

Hledám nějakou bláznivou holku na procházky/tůry čím vyšší skála tím lepší. Mám rád výšky, ale nemám parťáka. Kdyžtak whatsapp.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Bohumín
Muž | 66 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 59 let
Plzeň

Hledám kamarádku i s dítětem, sama mám malého chlapečka, tak bych chtěla kamarádku která by s náma chodila ven, na kávu v létě třeba na zmrzlinu atd.

Ahoj, hledám maminku, která umí své dítě zabavit jinak než u televize a na PC. Pojďme spolu s dětmi na procházku, na výlet, na hrad, posedět v přírodě, zajít na oběd a když bude venku hodně zima, můžeme k sobě na kafe :) Děti věk 8 a 12 let.

Ahoj, jsme dvě kamarádky z Teplic a hledáme do party další kamarádku z Ústeckého kraje, která by s námi chodila cvičit, o víkendech na pivo, občas na výlety a tak :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 43 let
Bohumín
Muž | 51 let
Brno