Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Nové Město n. Metují

Jsem chudej a ošklivej, (kraken je o proti mě krasavec)za to jsem upřímný a snad i hodný. přesto hledám ...nějakou tu kamarádku pritelkyni.....hodnou, milou, se smyslem pro humor.

Rozvedený sedmdesátník 170/81 hledá kamarádku na povídání kafčo procházky v přírodě houbaření taneček a pokud přeskočí jiskra tak jí budeme společně hasit. Napiš.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : okres Náchod

Ahojda budete se asi divit ale inzerát do rubriky hledá se kamarádka , dávám kvůli tomu že hledám kamarádku . Chtěl bych též vyvrátit mýtus že oženit se je smrtelná nemoc a tím veškerá další komunikace s opačným pohlavím končí . To že tady nemám fotku je kvůli tomu že nestojím o to aby mě lidi očumovali a známí se podivně usmívali proč hledám milenku když jsem ženatý a jsem v rubrice hledám kamarádku.A taky na kamarádech nezáleží jak vypadají, kolik jim je ale co mají uvnitř.

Hledám milou kamarádku. Já ženatý 54 let, 181/98 z Náchoda.

Najde se žena na občasné setkávání, výlet autem, na kole, procházka přírodou, nebo mailování-bez jakýchkoliv nároků.Nehledám zoufalku ani zlatokopku.

Krásný večer přeji , Vím že to tady bude těžké najít příjemnou ženu na hezký kamarádský vztah založený na důvěře . A tak pokud by se nějaká žena našla která má doma vztah ne zrovna ideální a chtela by poznat stejně postiženého chlapa (mě :-) ) A ještě se po ránu na někoho těšit a znovu poznat to jaké to je když je někdo na tvé vlně a treba spolu jit na procházku na večeři a nebo na nějaký úžasný výlet . Prostě opět žít a ne jen přežívat .Tak může napsat a třeba se nám společně zase vrátí úsměv

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Brno
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 43 let
Bohumín