Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Havířov

Hledám partačku na golf, procházky, společně cestování atd.
Moc ráda bych zde našla kamarádku na výlety a do lázní. Víkendové pobyty, poznávací zájezdy, wellness. Zajela bych na výstavu, prohlídku hradů či zámků, na dobré představení do divadla, atd. Jsem spíše knihomol než sportovec, ale ráda si zaplavu, projdu se po horách. Na věku nezáleží, dobrých kamarádek není nikdy dost :-)
Ahojky ženy. Touto cestou hledám kamarádku na vše fajn, co my ženy máme rady... nákupu, pokec, víno, kavicko relax
Ráda bych poznala kamarádku od 45-60let, která by šla se mnou na výlet, na turu,zaplavat,zatancovat, do kina, divadla,nebo jen tak posedět...dobrých přátel není nikdy dost..
Pěkný den přeji všem. Mám se dobře. Pracuju. Nekouřím. Nejsem baculák. Hledám podobnou kamarádku z Havířova a okolí. Pepi
Ahojky, hledám pohodowou slečnu na seznámení nebydlím w Hawířowě dlouho a tak tady nemám žádnou kamarádku na pokec procházky wolný čas :) Budu ráda když se nějaká ozwe :)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 66 let
Praha
Nechtela by nejaka empaticka osoba jit ven ? hned ted ? nebo se schazet ? je ti psychycky na dne a nemas si skym popovidat ? umis projevit city ? pod se projit prijdeme na jine myslenky a vzajemne si udelame vrbu .... dekuji a pekny den . pokud mas bolave srdicko a take nerada tohle predstiras tak to je moc dobre nesnasim lidi co neumi projevit litost ! :(
Ahoj, hledám touto (pro mě netradiční) cestou kamarádku z Havířova nebo blízkého okolí na klábosení, procházky, výlety, koncerty, venčení psů, posezení u vínka či kávy. :) Mé nejbližší kamarádky se buď odstěhovaly nebo si založily rodiny a změnily se u nich priority, takže mi zůstal jen přítel a jeho kamarádi a mě chybí ženská témata k probírání. :) Je mi 25 let, ráda fotím, miluju své psy a dobrou muziku.
Hledá se žena pro 52-letého pána, lepší volná, než li vdaná. Tak trochu driečna nie však nebezpečná. Píšem to Česko-Slovensky, som totiž Slovák dúfam, že to nevadí.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň