Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Olomouc

Trochu provokativní, trochu zkažená duše, špetka nemravnosti, ale hlavně inteligentní slečna/dáma, která má chuť komunikovat a navázat kontakt s někým novým - neznámým mužem a zažívat trochu nepoznaného tajemna?;)
ach jo, to je přístup. každá tu píše že chce pravou lásku, ale nedá chlapovi šanci projevit se, že chce vyřešenou minulost, boha kdo dnes má na 100% vyřešenou minulost... a kecy že na vzhledu nezáleží? to si nechte do večerníčku.zkuste být upřímný samy k sobě a nepište kecy který nemyslíte vážně. chcete originální odpověď? zkuste nejdřív odepsat nějakou originální odpověď vy a pak si vymrčujte. s takovým přístupem nikoho nenajdete...jestli chceš? napiš..jestli jsem "moc hrubý", kydni doma sama.
Pěkný den přeji, možná s naivním očekáváním zde zkusím štěstí. Rád bych zde, či kdekoli jinde, objevil sympatickou ženu, ideálně se smyslem pro humor a znalostí správného psaní tvrdého a měkkého "Y", z Olomouce a okolí, ve věku cca 39 - 55 let, která by nepohrdla přátelstvím empatického a inteligentního muže, třeba jen v podobě příležitostného popovídání si / napsání. Větší ambice zde nyní skutečně nemám :-) Rád napíši v e-mailu více. Je mi 41 let, vyšší střední postavy, VŠ humanitního směru.
ženatý 57 let hledá vdanou kamarádku na psaní, případně popovídání u kafe ... budeme mít svoje tajemství?
Jsem ženatý a nechci na tom zatím nic měnit, ale cítím se sám.... Rád bych poznal holku, která je na tom stejně a která by zašla na kafčo... Třeba přijdeme na to, co s .tím... P.S.: Nekoušu... :-)
Hledám kamaradku na kafe, nakupy ,ale i na prochazku.Najde se v Olomouci taková?
rozhlížím se......hledám pohodu a klídek, aspoň někdy i na chvíli. Šance je nevelká, ale je!! Budu tedy rád,když najdu prozatím sympatický protějšek, který by si rád taky odpočinul. Třeba u kafíčka, obědu někde v příjemné restauraci či jinde :) vzájemné sympatie jsou určitě duležité. P

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 66 let
Praha
Hledám kamarádku na hezké psaní o smutných i hezkých věcech, co nám osud připravil.
Exkurze Černovírské slatě u Olomouce - akce dle počasí a domluvy
Krásný nový rok. Do nového roku bych si přál novou kamarádku. Hodnou co se umí bavit o každé blbosti. Těší se Honza

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 66 let
Praha
Muž | 40 let
Velké Meziříčí