Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku v podobném věku +/- 5 let, nejen na dopisování, ale i na podniknutí nějakého výletu. Jsem vcelku normální ženská, 37 let :) Jen všichni okolo mají rodiny a jiné zájmy, tak není s kým co podniknout. Praha a okolí. Budu se těšit.

Rád vařím, jsem upovídaný, přesto jsem muž. Hledám kamarádku k výměně názorů a postřehů.

Krásný den všem. Rád bych našel sympatickou ženu, nekuřačku, podobného věku na procházky, rekreační sport/kdyby jsi hrála tenis, bylo by to skvělé/.:-))Ženu, kterou zajímají bylinky a energie i čínská medicína.Která miluje relaxační masáže. Značka:společné relaxační hrání tenisu v důchodu.:-)) Těším se na odpovědi.

Svobodnou, nezadanou a duševně zralou ženu, která touží po dlouhodobém vztahu založeném na vzájemné úctě s inspirativním mužem na úrovni, bez povrchních životních hodnot a pro kterého je rozvoj osobnosti jeho životní styl. Společně vytvoříme vztah, ve kterém oba dva porosteme. Pokud je Ti stejně jako mně cizí lež, nevěra, paralelní vztahy, arogance a vyznáváš důvěru, upřímnost a příkladný partnerský život stojící na pevných základech, napiš.Odpověd pouze s fotografií.

Ahoj hodný kluk dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku která je taky sama:napíšeš?

Našla bych v Praze kamarádku na občasné společné aktivity? Kafe, procházka, výstava. Jsem v Praze 3 roky a kamarádky zůstaly na Moravě.

Rád poznám milou a příjemnou ženu, zatím na písmenka a později na krásné přátelství ve dvou. Budu se těšit na odpověď ahoj.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 52 let
Brno
Muž | 36 let
Semily
Muž | 44 let
Bohumín

v této stále ještě omezené době hledám neomezenou ženu, na předem neomezenou dobu. Solidnost, zodpovědnost, fantazie

Ahoj, taky si někdy říkáš, že by bylo hezké najít po ránu zprávu, ktera by tě zvala na oběd? Mít někoho s kým můžeš vše probrat? Prostě jen tak být? Třeba budeme dobre kamaradky, kdo ví. Hezký den

Ženatý nepříliš pohledný muž (45) hledá kamarádku se zájmem o přírodu a kulturu. Nezáleží na věku ani na vzhledu, případná zájemkyně, najde-li se vůbec, by ovšem měla mít jasno v otázce ochrany životního prostředí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Louny
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 36 let
Semily