Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Co třeba zajít někdy na procházku? Pokud budou ještě dlouho zavřené školy, tak rodiče nejspíš najdou vakcínu proti koronavirusu dříve než vědci.

Ženatý muž 48/177, hledá zadanou ženu z Prahy, s chutí na zakázané ovoce a které se stýská po "motýlech v břiše", a krásném mrazení v zádech, za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Doma nic měnit nebudeme, jen hledáme utajené radosti a energii dávat i brát.

Najde se kamarádka na písmenka, pokec a vše co budeme chtit? Smysl pro humor podmínkou.

Včera v půl jedné v noci jsem poslala někomu inzerát. Ozvala se dotyčná a slíbila komunikaci ve dne, samozřejmě. Omylem jsem ji smazala. Martina, 48 let s 28 letou dcerou z Jižních Čech.

Dobrá kamarádka by se jistě hodila. Pokud jsi na tom stejně, napiš!!!

Hledám kamarádku s dětmi, jižní holandsko

Je tady někdo prozatím na dopisování a kamarádství ...?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno

Pojď si povídat. A třeba, až tohle všechno pomine, budeme si chtít povídat i z očí do očí ;-) Povídat si o pocitech, o náladách, ale třeba i tom, co ti právě hezkýho vyrostlo na zahrádce nebo které bude tvoje první místo, kam se vydáš, až se zase všechno vrátí do normálu… :-)

Hledám kamarádku, nejlépe důchodového věku na společnou turistiku, kolo, lyže, cestování, kulturu

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno