Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Chybí mi dopisování, které má obsah. Nehledám směnu několika oplzlých vět a žadonění fotek hned ve druhém mailu.

Jsem Lucka 29 let hledám ženu na dopisování na věku nezáleží jen ženy

Hledám komunikativní kamarádku na psaní roleplay příběhů (příběhů psaných po odstavcích dvěma lidmi z pohledu jejich postavy), případně i na dopisování.

Mám roupy :-) A chuť na něžné i trochu nemravné psaní, trochu těch tajných jiskřiček, toho zlobení, s charismatickou ženou, klidně starší a zkušenější, klidně zralou. Zasvěcuji život mužům, ale po několika krásných okamžicích s ženou o nich nepřestávám snít. Pojďme si šeptat...a já budu snít, jak mě hladíš a jak se svádíme, jak voníš a jak tě líbám na krku a Tvým snům zas budu na blízku já.

Přeji všem krásný den. Ráda bych si dopisovala se slečnou či ženou.

Ahoj, počasí začíná být příjemně teplé, venku se dělá každým dnem lépe a lépe. Však člověku pomalu, ale jistě dochází, že by občas rád vyrazil ven s někým, s kým by si dobře rozuměl. Jsi tu? Humpolec a okolí :)

Zdravim milé ženušky :) ..... ak by si chcela napisať v kľude napiš budem rada :) predsa sme na dopisovani L.....

Ahoj, hezký den či večer. Pokud to zrovna čteš ano ty! Tak mi napiš. Zahoď své negativní myšlenky a prostě zkus napsat. Co ty víš třeba si sedneme a minimálně z nás budou dobré kámošky buď přez písmenka nebo osobně a kdyby se zdařilo třeba nám naše sympatie dají časem víc.

Ty, která se dneska už tomu směješ a smutek si dovolíš jen po kotníky, na druhé nemyslíš? :-) Bylo mi milé si s Tebou psát. Prostě jsi mi byla celá milá. A zatímco já tu stále jsem, Ty’s fuč...

Přiznávám, občas se sem na Vás chodím dívat, milé ženy. A přiznávám, že procházím kolem Vás mlčky a často si říkávám, jak snadné je to lidské míjení... Pojďme se zkusit neminout!