Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Ahoj, hledám BI kamarádku od 15 do 60 let, která je hodná, milá a nejde jí o krásu. Můžeš mít i děti. Časem se nebráním vážnému vztahu a společnému bydlení. Nekoukám na vzhled, věk ani zdravotní komplikaci. Po vzájemných sympatií a porozumnění budu ráda, když se přistěhuješ ke mě do Žďáru nad Sázavou. Jsem baculka, 32 let.

Zdravím milé dámy, najde se zde slečna zvídavá, která by si ráda dopisovala z 34 letou nekuřačkou veselé povahy? Ráda poznávám skrze písmenka nové lidi a kdo ví, možná právě tvá písmenka nás někdy spolu svedou k příjemné konverzaci u šálku čaje? Životu se přeci musí jít naproti....Jsi-li zvídavé a hravé povahy, neváhej a poděl se se mnou o pár tvých písmenek....

na věku nezáleží.. ráda si napíši s příjemnou ženou.. nestyď se

Milé ženy - dívky, udělejme si radost, napišme si a...?

Hledám milou a sympatickou holku na psaní, při vzájemné sympatii se uvidí :-)

Ahoj, zatím nehledám nic vážného, ale co hledám je normální, obyčejný pokec, přátelství se ženou, která ví, že život není jen o příjemných věcech, ale že v něm jsou i špatna období.... Hledám přátelství, které je mnohdy víc, než láska...... Ale kdo ví, co život přinese))), rozhodně nic neplanuji.... Takže pokud někde beha stejně smýšlející žena, ozvi se, čekám)))

Jsem romantik, snílek, realista a prdlouš v jedné osobě. Nepřestávám hledat, protože vím, že tam někde jsi. Holka, žena co ví, co chce od života i od vztahu s jinou. Co má všech pět pohromadě, má své zájmy, sny, je něžná, pěkná, inteligentní, se smyslem pro humor.Co nabízím já? Přátelství, něhu, humor, věrnost, pochopení, velkou trpělivost, kamarádku, která umí naslouchat, odpouštět, pohladit, obejmout! Čertíka v krabičce, který se bude snažit tě pokaždé něčím překvapit. Nabízím sebe. Jsi tam?