Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Hledám komunikativní kamarádku na psaní roleplay příběhů (příběhů psaných po odstavcích dvěma lidmi z pohledu jejich postavy), případně i na dopisování.

Mám roupy :-) A chuť na něžné i trochu nemravné psaní, trochu těch tajných jiskřiček, toho zlobení, s charismatickou ženou, klidně starší a zkušenější, klidně zralou. Zasvěcuji život mužům, ale po několika krásných okamžicích s ženou o nich nepřestávám snít. Pojďme si šeptat...a já budu snít, jak mě hladíš a jak se svádíme, jak voníš a jak tě líbám na krku a Tvým snům zas budu na blízku já.

Přeji všem krásný den. Ráda bych si dopisovala se slečnou či ženou.

Ahojky nějaká slečna , paní na dané téma ? ??

Jsem po bolestivém rozchodu. Jsem zraněná, ale snažím se věřit, že jednoho dne bude lépe. Jsem zoufalá, ale snažím se věřit, že tento rozchod mi měl udělit cennou a nezapomenutelnou lekci, proto, abych se mohla stát "lepším" člověkem (ano, vím, že pojem "lepší" člověk je velmi subjektivní). Hledám někoho, kdo to má možná teď podobně jako já. Hledám někoho, s kým bychom si vzájemně poskytovaly podporu, mohly společně růst a nalézt vnitřní štěstí. Tedy nehledám vztah partnerský, ale přátelský.