Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Zdravím všechny. Hledám slečnu se kterou bych si rád dopisoval o erotických věcech a v případě zájmu posílal i fotky.
Pocit spokojeností je mozaika složená z nepatrných malých radostí, třeba bušení srdce před setkáním nebo když otevřu nový mail a něco z pod skrumáže písmenek mě přiměje roztáhnout rty do potměšilého úsměvu. Hledám zadanou optimistku z Prahy, která si nechce jen psát, ale i tajně si hrát.Na druhém konci já 47,177,VŠ.
„Znamená to vytvořit pouta…“ „Vytvořit pouta?“ „Ovšem,“ řekla liška. „Ty jsi pro mne jen malým chlapcem podobným statisícům malých chlapců. Nepotřebuji tě a ty mě také nepotřebuješ. Jsem pro tebe jen liškou podobnou statisícům lišek. Ale když si mě ochočíš, budeme potřebovat jeden druhého.
Najde se nějaká metalistka ,rockerka ,na pokec ,seznámení ?
Spíše introvertní a tichý student VŠ by si moc přál poznat zralou ženu po čtyřicítce. Rád bych našel empatickou, laskavou ženu s plnou náručí pochopení, která třeba i touží, aby se jí otevřel a oddal mladší muž...

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Rád si budu dopisovat o všem možném,můžeme na e-mailu nebo třeba whatsAppu slušnost je samozřejmosti.
Na světě je spousta krásných věcí a většina z nich je ve dvou ještě krásnějších... Jenže poznat někoho nového není zrovna jednoduché, lidé na ulici nemají na čele napsáno jsem volný, hledám kamarádku, přítele .Tady v podstatě by mněli bít lidé,kteří to tak myslí ...snad..., tak to zkouším...:)jsi ?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava