Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Hledám milou a inteligentní kamarádku, nejlépe zadanou, s báječným smyslem pro humor ;-) pro vše hezké... Jsem ženatý, ale rád bych zažil zase něco nového, vybočil z každodenního stereotypu, zase trochu žil. Na věku či stavu vůbec nezáleží ;-)

Rád bych nalezl přítelkyni, zatím, pak se uvidí. Jsem stále ještě ženatý ale s manželkou žijeme již 5 let odděleně. Nehledám flirt ale pouze přátelství, že kterého může být později možná i něco víc. Rád chodím na procházky (nejenom v Praze) ale i v ostatních městech. Mým koníčkem je také motorizmus a rád cestuji. V Případě zájmu zašlu foto ( i když dávám přednost osobnímu setkání.

Rád bych v Roudnici poznal paní u které bych v dopoledních hodinách občas mohl posedět a si trochu odpočinout v rámci své pracovní přestávky, která trvá cca 2-4 hodiny. Nechtěl bych to zdarma.Mohli bychom si nejdříve psát a časem se domluvit třeba v nějaké cukrárně. Je mi 52 let a povahou spíš introvert. Na věku mi nezáleží. Děkuji za nabídku, pouze však v Roudnici.

Něha, sladké nicnedělání, povídání, společně strávené chvilky, pohoda při světle svíček, hudba a koupel v bublinkách, mazlení až do vyčerpání ... 48/177/VŠ, mírné a nekonfliktní povahy, neodpudivého vzhledu, hledá prima bytost něžného pohlaví, nejlépe zadanou nekuřačku pro příjemné seznámení.

Rád bych si dopisoval se ženou, která si od této činnosti slibuje to, co já - přátelskou výměnu názorů, prožitků, zkušeností........a s tím související zábavu a poučení. Nic více, nic méně.............

Žiji v nefunkčním vztahu a rád bych tímto poznal fajn ženu na úrovni, příjemný protějšek pro vzájemnou komunikaci po emailu i třeba rozhovor osobně u kávy. Věkově by si mohla být 30-40 let, nicméně není to až tak důležité. Určitě se nesmíš bát napsat i několik desítek vět. Zn.: DlouhodoběDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor

Ahoj, jsem Martin je mi sestnact a hledam nekoho mladeho 16 -18 let podobne smyslejiciho...Nekoho kdo zije zivot bez tyrani zvirat(vegan) a kdo nemysli jen na penize.Nekoho pro koho smyslem zivota pomoc druhym.Mam pocit ze je takovych lidi malo ale verim ze se nekdo najde:)

Hledám ženu na dopisování. Ženu, která má svoje radosti i starosti, sny a fantazie, a nemá si o nich s kým povídat. Ženu, která si umí (a chce) hrát. Nabízím otevřenost, úroveň, vzájemnou důvěru......

Rád bych tady našel ženu, která si bude ráda psát i o sexu, co má ráda a chybí jí, co by si přála zažít atp. Vše otevřeně a naplno se vyslovovat ať si myslí kdo chce. Někdo tomu říká sprostě, někdo perverzně, ale to je na tom co má člověk rád. Já jsem asi sprostý a mám to rád, nestydím se za to. Ve společnosti slušný. Když dojde k reálu budu rád ! Bydlím sám ve svém na P-9. Foto mohu poslat mailem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor