Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Mám dost znamích, ty také, přesto si ráda popíšeš se starším mužem, možná i popovídaš. Možná máme tajemství, které známím nehodláme prozradit, ale navzájem si je svěříme.

Je tu někdo, kdo by si každý den napsal pár slov jen tak o životě?

Poptávám zde nějakou usměvavou tetu, která napsat umí více než jednu holou větu a stále je ještě k světu.))) Takovou, co má písmenka ráda a hledá přítele či kamaráda. No zkrátka dámu, co stále nežije jen prací, přichází na pět minut a zase se ztrácí.))) Rád bych otevřel svůj krámek s písmenky a třeba někdy rozepnul i knoflík u tvé halenky, nebo zašel někam na sportoviště……za týden, za měsíc, za rok, zkrátka někdy příště. Tak hezký den a slunce v duši a ať vám to dámy v každém věku sluší.))

Napsat si občas pár řádků o sobě, o životě. Těšit se na zprávu. Rád bych se i po čase setkal, popovídal si osobně. Třeba by z toho mohlo být krásné přátelství.

Jeden inzerat tady zni! Nehledam ale co kdyby. Ja to mam stejne a budu rad za par normalnich a hlavne slusnych pismenek. Pise a zdravi Vlada. Ps: I vy zeny umite byt take velmi neurvale. Sex: je o dvou, kteri to chteji tak prosim nepiste Vy ktere jste tu s titulem hledam flirt.

Pohledná, inteligentní, nejlépe zadaná žena zatím jen pro pravidelné psaní. A když to zajiskří...

Hledám ženu přiměřeného věku s chutí si psát. Bez výhod, ale inteligentní.Rád bych rozmazloval kamarádku se zájmem o motorismus, veterány, cestování, toulky přírodou, společné večeře, kulturu, zkrátka o vše hezké, co zpříjemní život. Děti jsou vítány. Jsem obyčejný muž, nevysoké postavy, nepodvyživený (trochu bříško), VŠ, společenský, komunikativní a snad ne úplně ošklivý. Nehledám sex a prozatím ani vážnou známost.

jsem ženatý a přesto sám, máš li stejný problém tak odepiš.