Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj, ani nevím co hledám a to je asi to nejhorší. Jsem ženatý dlouho, a připadá mi, že je to už věčnost a bohužel všechno se vytratilo. Cítím prázdnotu. Hledám (?) nějakou spřízněnou duši. Na dopisováni anebo i na něco víc???
Najde se žena na spoustu krásných písmenek o čemkoli?
Ahoj citiš se sama jako ja? Tak napiš
52 jar jsem zažil nevím kolik ještě zbývá, přátel ubylo mi hodně, většina se asi skrývá. Proto stále hledám nové, když ubydou, aby zbyly, bez přátel mi víc než s nimi prostě docházejí síly. Podnikání ukončila mrtvice mi dosti brzy 42 let mi bylo, po probrání z koma jsem se zhrozil. Prsty mé se nehýbají v levé části mého těla, rovněž tak mám kotník chromý zubatá mě hodně chtěla.
I když jsu zadanej,tak jsu většinou sám.kdo chce ať napíše budu rád.muzem pokecat o čemkoliv.
Nějaká příjemná žena občas na písmenka?
Sex psani skym koliv jen ženy 18 do 66

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Zatim si moc rád vyměním pár řádků s příjemnou ženou
Chci se jenom přátelit míti ve své duši klid o nic víc mi věru nejde časem i na flirt chuť přejde. Tak mi věřte milé dámy snad přijdete na to samy. Mirek
Pohodovou sympaťačku s úsměvem a jiskrou v očích na dopisování, kamarádství, povídání, přátelství, veselo i vážno .... Čas napoví. Mám rád přírodu, procházky, sluníčko, moře, kolo, vodu, lyže, brusle, divadlo, hudbu, kutilství. Máme něco společného ??

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava