Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Touto cestou hledám starší ženu pro dopisování a psaní zpráv. Já štíhlý 39 let mladšího sympatického vzhledu.. Napíšeme si a budeme jeden o druhém vědět.....?

Ahoj hledá se sportovně společensky založená kamarádka , která má chuť občas něco někde spáchat(sport, pokec, kino, kafčo , ...)bez jakéhokoliv stresu, napětí .Upřímnost, uvolněnost je to co můžu nabídnout, tak věřím že tu jsi a chybí ti někdo takový.

Ahoj, rad bych zde nasel zenu na prijemne dopisovani. Proberu rad jakekoliv tema.

Ahoj :) hledám kamarádku na dopisování a zábavu :) Ze začátku se představím. Považuji to za slušnost, moc lidí neznám a rád se seznámím s tebou, takže snad ti to nevadí.Jsem z Jihočeského kraje z Jindřichova Hradce.. Je mi 17 nekouřím ani nepiju, nemam to rád.nic takovýho bych si nedal. Mam rád jízdu na kole, rally, elektrika, počítačové hry a skládání počítačů a hraní na kytaru, moc rád maluju, rád chodím do přírody a poznávám nové místa. Klidně se ozvi a mohu toho říct více. Děkuju :)

Hledam.., nekoho na dopisovani si o vsednich i nevsednich dennich prozitcich.. Nekoho.., kdo potrebuje tento jisty druh “terapie”..;-)), aby se mohl treba posunout dal.. 42 let.., 195 cm.., 94 kg.. (to jsou me miry.., ne pozadavek;-)) Popravde.., preferuji nejakou zenu se smyslem pro humor..:-) Alespon malinkatym..;-)))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno

Ahoj, hledám zatím kamarádku na dopisování. Nejsem zdravotně zcela v pořádku ale pokud to pro tebe není překážka budu rád. Jmenuji se a Petr a je mi 36 let a bohužel život mně nevyšel dle představ. Rád poznám hodného človíčka. Žena dívka nevadí i s prckem.

Je tu někde žena na dopisování alespoň ze začátku. Pojďme se poznat a uvidime.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha