Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Jen tak si povídat o všem. Zasmát se.

.pokec.dobrych přátel není nikdy dost..

Najde se ještě žena, která se jako žena umí chovat? Je milá, empatická, něžná i vášnivá, žena která umí z obydlí udělat domov?

Možná jsi stejně jako já zadaná, z tvého života cosi vyprchalo a chybí ti souznění a přátelství dvou duší. Doma už není zájem, proto hledám právě tebe, vím že někde jsi....., tak pojď se se mnou ještě na něco těšit. Dva jsou vždy víc než jenom jeden

Písmenka, která poteší, na která se človek hezky nateší, vyměním si je s Tebou rád, líp se nám po nich bude snít a spát. Pokud Te zaujal inzerát, tak šup, šup, zkus napsat.

Ahoj. Doma už to není jak by to mělo být a zatím jsme se nerozvedli. Takže muž s vyřešenou minulostí bohužel nejsem. Věnování se sám sobě, dětem, práci a různým zájmovým činčinnostem je dobré, ale pocity osamělosti se tím nevyřeší. Nejsem nešťastný, unuděný nebo skeptický. Je mi 56 let, vysoký 175 cm, občas brýle, vlasů méně a na krátko a bydlím v Mostě Myslím že působím klidně a sympaticky. Rád bych se touto cestou seznámil se ženou podobného osudu. Bylo by fajn napsat si a občas se sejít.

Obyčejný kluk, 51 let, hledám fajn ženu k dopisování, psaní si klasických dopisů, seznamení.Ženu která se cítí osaměla, a chce to změnit.Vše o čem budeš chtít.Třeba z toho vzejde něco moc hezké.Která tedy písne?Prosím věkové 45 -55 let.MichalPísmenka, kafe, pokec... Říčany, Úvaly, Uhříněves a okolí.

Máš zájem si popovídat o všem možném i nemožném a vážně i nevážně? Můžeme si zkusit vyměnit pár slov a ostatní se uvidí časem.

Hledam fain kamaradkou zatim na pokec. Mozna naplanujeme neco blazniveho a hezkeho.