Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj holky, hledám tu, která hledá útěk že všedních dnů. Ráda by dala prostor své fantasii a tvořila příběhy. Sdílet zážitky ze skutečného světa i z toho, který jen a je v tvé hlavě. Rád bych si s někým psal o svých snech a představách , které mám a doma se mě nesplní. Najdu někoho kdo má sny a doma je neuskuteční?

Hledám kamarádku, která si ráda píše, nebo povídá. Občas mi chybí společnost, ale nehledám nutně vztah.

Nejsem ani ošklivý či prostorově výrazny jen zkrátka jako introvert příliš nevyhledávám společnost, raději dávám přednost pobytu v přírodě, práci na zahradě, četbě, turistice, plavání. Nepohrdnu ani rybníkem, jako správny, skromny kluk z vesnice.

Hledám milou a inteligentní kamarádku, nejlépe zadanou, s báječným smyslem pro humor ;-) pro vše hezké... Jsem ženatý, ale rád bych zažil zase něco nového, vybočil z každodenního stereotypu, zase trochu žil. Na věku či stavu vůbec nezáleží ;-)

Ahoj, hledám ženu na psaní a časem i víc z celé ČR ve věku 60 až 80 let. Nebojte se napsat, jsem pohodový, budu se moc těšit na odpovědi. Prosím o férové jednání, které z mé strany zaručují.

Ahoj štíhlé holky a ženy, chtěla by si některá z Vás dopisovat s básníkem romantikem, malířem a snílkem?Mužem v letech?Pavel

Nemám tělo které hledáš, ale mám srdce které potřebuješ ;)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha

Dívka či žena toužící po troše dopisování popřípadě přátelství by se našla ?

Hledám ženu, kamarádku, která ráda popustí uzdu své fantazii a má dostatek odvahy si psát.

Štíhlý nekuřák bez jakýchkoliv závazků, pobývající často v zahraničí hledá sympatickou, osamělou, asi 45 -58 letou ženu odkudkoliv, zatím na dopisování, pozdější setkání možné.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha