Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přáteléPraha

Nikoho nezajímá, jak ti to sluší? Jaký máš dnes den? Jestli se usmíváš? Jak krásně voníš? Omyl, mě to zajímá a chtěl bych to vědět. Napíšeš mi? Budu moc rád a těším se...

Jsem zadaný muž z Prahy (48/178) a hledám příjemnou ženu pro dlouhodobý vztah, ve němž potěcha těla a mysli bude ve vzácné rovnováze. Děkuji za odpovědi od žen podobných seznamovacích pohnutek.

Rád bych si psal na intimní vlně s mladou vdanou nebo zadanou krásnou mladou ženou, která stejně jako já má svou drahou polovičku, má ji ráda, miluje jí ale chybí jí nějaké intimní zpestření a rozptýlení s jiným mužem, přesto nechce drahou polovičku nikterak fyzicky podvádět či jinak ničit vztah. Ani já nehledám vztah nebo sex. Hledám dopisování, škáldlení, zlobení vedoucí k vzrušujícím pocitům. Věřím, že taková žena existuje. Já 37 let, Praha (ty, žena do 36 let často nadrž3ná a nevybouřená)

Jsem zadaný, ale chybí mi občas nějaká žena na příjemné psaní po internetu. Na ty skutečné (myšleno skuteční jako reální) nemám pro zaměstnání či věnování se přítelkyni dostatek času, a tak mne jako jediný nápad přijde internet, kde trávím poměrně dost času. Hledám rozhodně ženu 18 až 36 let. Vdanou nebo zadanou co nehledá vztah ale jen chce psát po internetu s mužem o čemkoliv (klidně i příjemně a intimně, čemuž se ani trochu nebráním na naopak). Zkrátka prožívat krásné virtuální chvilky.

Ahoj, hledám jen dopisování nejlépe ženu co vystudovala psychologii.

Ahoj, nenašla by se tady nějaká inteligentní, vtipná, spolehlivá a rozumná holka, která nechce pořád jen sedět doma, ale občas taky ráda někam vyrazí, ať už na procházku po městě, výlet do přírody, na kolo, na lyže, bowling, prostě cokoliv na co jen bude chuť? Někdo s kým se dá debatovat o čemkoliv, stejně tak jako si užívat chvíle klidu? Já 28 letý kluk z Prahy, pracující, bez závazků. Budu se těšit :)

Hledam dívku nebo paní na krasné dopisování :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha

Je mi 55 let, jsem ženatý a hledám tady někoho kdo by občas rád zašel na procházku nebo za kulturou, popovídat, uvidět se a mít z toho radost, vybočit trochu ze všedních dní a starostí. Třeba se tady někdo najde

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 27 let.Jsem normální, hodný, věrný fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám normální, hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata :)

Hledám inteligentní, příjemnou, veselou ženu na dopisovaní, kamarádský vztah, budu se moc těšit na Tvoji odpověd, krásný den :-).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno