Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé : Praha

Překroč smutek, nezájem a samotu.. Udělej první odvážný krok a napiš mi.. Jsem štíhlý muž sportovní postavy, 45/176 z Prahy. Hledám příjemnou kamarádku, která by byla sluníčko v mém životě. Jserm ženatý, ty ideálně vdaná nebo zadaná.. Těším se na poznávání.
Romantická a hloubavá bytost, které k životu stačí jen to, že je.
Přátelský vztah ... alespoň prozatím ... bude fajn spolu trávit volný čas ... chybí Ti v životě něha, láska a porozumění blízké osoby a chceš to změnit budu se těšit... Chybí ti také spřízněná duše, zkus napsat pokud hledáš srdcem...
Příjemný, vysoký, štíhlá, sportovní postava, hledá slečnu/paní na dlouhodobý, milenecký vztah. Nehledám slečnu pouze na jednu noc ani nehledám vážný vztah. Pouze někoho, s kým si budeme rozumět v oblasti základních instinktů :). Preferuji ženy, které dokáží napsat odpověď bez zbytečných hrubic :). Na věku mi nezáleží, pouze na vzájemných sympatiích.
Slečna 15 - 35 na seznámení a časem třeba něco víc? Záleží jak si padneme do oka :*
Hledám ženu na seznámení a krásná písmenka. Dál se uvidí co bude.
Rád se seznámím s mladou maminkou dětí, které chybí partner a kamarád pro děti. Rodina je základ tu já moc chci. Jsem pohodový kluk, co nezkazí žádnou legraci. Jsem z Kladna, pracuji v Praze. Jsem hodný, věrný, spolehlivý, rád se směju. Nekouřím. Rád trávím čas v přírodě, baví mě žurnalistika, psychologie, umění, zdravý životní styl, tvorba www. Rád poznávám nová místa a věci. Rád chodím do divadla.Ve vztahu je pro mě důležitá důvěra, respekt, vzájemná úcta, komunikace a smích. Honza

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Ahoj děvčata. Našel bych mezi Vámi nějakou z Prahy na trávení volných chvíli? Posezení, kino, výlety............. Na vzhledu mi ani tak moc nezáleží, hlavní je aby jsme si rozuměli :) Já 32 let, hodný, spolehlivý, romantický, veselý kluk :-)
Hledám ženu z Prahy a okolí-východ, která žije v partnerství, které už nefunguje a ráda najde kamaráda s kterým občas někam zajde, napíše si. Já žiju v partnerství, kde už se vzájemně nemilujeme a soužití udržujem kvůli dětem. Zase bych chtěl mít někoho rád, na někom mě záleželo, máš li to podobně ozvi se a zkusíme to. Jsem komunikativní, sportovní, mladšího vzhledu.
Setkat se na inzerát je jako koupit si los. Investice je to malá ... šance bohužel taky, ale může přijít velká výhra...tak schválně... hledám zadanou ženu z Prahy pro příjemné a nekomplikované seznámení a za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Budeme mít společné malé tajemství? (ženatý 47/177)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava