Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přáteléHlavní město Praha

Nepůjdeme na kávu? ve 14 hodin a 13 minut? 12 metrů a 11 kroků od desátého schodu devátého domu s osmi okny a sedmero dveřmi, tam, co je šest květináčů s pěti kvítky a čtyřmi listy. Mám tři přání, dvě máš Ty, jedno se splní...možná! (48/177/Praha - ženatý).

Ahoj, Asi na to zeny moc nejsou ale zkusim to.. Hledam kamaradku na otevrene psani o sexu. Vymenovat si nazory, zkusenosti atd. Proste odreagovani a vymena informaci :). Na veku asi nezalezi.

Seznámení na inzerát je asi jako jít do knihovny a vybírat si náhodně neznámé knížky jen podle názvu...přesto jsem tady .. najde se tu zadaná žena, která by chtěla ještě podlehnout opojení smyslů ale přitom nic nebořit? pokud ti něco podobného schází, potěší mě tvá odpověď. 48/177/VŠ, střední postavy, stále věřící v krásy života a ve dvou pak především.

Hledám plnoletou ženu do 50 let co by ráda zkusila trošku vzrušující psaní, ale ne žádné příběhové romány .Samozřejmě i běžná komunikace.Vy na nějaké úrovni, normálně štíhlá, nevulgární. V případě vážného a dlouhodobého zájmu napište. Ps:Fotku vyměním na email.

Ahojky, nějaká holka, slečna nebo paní co ráda lechtá?

Ahoj, hledám zde zdravotní sestřičku nebo doktorku na zajímavé psaní.

Občas je ti smutno a občas chybí někdo blízký? Třeba vím, jak ti pomoci.. Jsem Jirka z Prahy, je mi 47 let, štíhlý, mladě vypadající sympatický muž a rád bych poznal jednu fajn ženu, s kterou bych se naladil na společnou vlnu.. Jsi z Prahy, do 44 let, pohodová, veselá, neobézní a komunikativní? Těším se na tebe a vzájemné poznávání. Chci zase cítit ty motýlky :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 51 let
Praha

Nechtěl bych tě polapit do sítí zbytečných slov ... jsem 48/177/VŠ, zadaný a celkem spokojený muž, jen již to jiskření a touha přebil běh času ... přeji si najít fajn ženu, která by chtěla ještě podlehnout opojení smyslů ale přitom nic nebořit. Pokud ti něco podobného schází, potěší mě tvá odpověď.

Najde se zde kamarádka na výměnu písmenek o všem, co život přináší? O veselém, i neveselém, radostném i starostném, zájmech a zálibách, ale také o povinnostech či romantickém, odvážném a jemném?

Hledám Tě všude.. I písmenka dokážou vykouzlit úsměv na tváři.. Najdu Tě..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 51 let
Praha