Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přáteléČeské Budějovice

Originální příběhy od skutečného spisovatele Jsem spisovatel literatury pro dospělé, který napíše dle tvého zadání (pouze ženy), ten nejžhavější a nejrafinovanější příběh. Ty sama v něm budeš hlavní hrdinkou a během psaní tě plně vtáhnu do děje.

Když sobě sám se zprotivíš svým steskem že máš těžký kříž, tu něco špitne: "To se zdálo a co tě zprvu polekalo se na tebe jen po svém smálo." a ty to pochopíš. I za těch nejtemnějších dní se blýsknou nová setkání ty dny jsou náhle divukrásné. A v tobě všechno jenom žasne a hřeje tak, že nevyhasne a dlouho dlouho zní. Tak jedno jisté pořád zbývá, že občas dojde na zázrak. A na ten můžeš spolehnout se jak na vzduch spoléhá se pták.

Jestli se nudíš, tak mi napiš. Ve dvou to prý jde líp :)

Hledám ženu přiměřeného věku s chutí si psát. Bez výhod, ale inteligentní.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava
Muž | 51 let
Praha

Hledám ženu která by si chtěla psát přes aplikaci WhatsApp. Časem třeba osobní setkání :-) Já nezadaný nekuřák.

Zatím pár psaníček a poznávání na dálku se ženatým, později setkávání.

Ahoj, zdravím všechny mladé slečny. Hledám některou z vás, která se ráda předvádí a umí provokovat. Nestyď se ozvat...jde jen o psaní a vždycky se můžeme domluvit. Měj se krásně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava
Muž | 51 let
Praha