Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé : České Budějovice

Přeji příjemný večer je zde žena na pár písmenek, únik ze stereotypu všedních dní. Písni prosím

Najdu diskrétní Jihočešku na dopisování, později setkávání? Budeme se mít pro radost, úniky z šedi života

Ahoj, najde se tu chytřejší holka, která by si chtěla popsat? Napiš mi.

Hledám ženu - dopisování, přátelství - později třeba více.

Najde se nějaká slečna na dopisování o všem možném? Když by byla chuť klidně i něco více, stačí napsat a popřípadě se domluvit.

Hledám ženu na hezké písmenka a když si budem rozumět tak i randicka. Mít se na co a koho těšitDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 44 let
Praha

Ahoj, našla by se tu, na dopisování o všem možném, nějaká slečna, ideálně v intimní oblasti méně zkušená nebo panna? Jestli ano, tak se budu těšit na vzkaz. :-) PS: Platí pro celou ČR, bohužel jsem ji nenašel v nabídce.

Hledám někoho, kdo je schopen popsat o všem, co nás zrovna napadne. Je mi 25, tak přiměřeného věku se znalostí češtiny ;-) Jinak jsem normální kluk plný fantazie a chuti :)

Hledám milou kamarádku, která by si chtěla dopisovat, vlastně o čemkoli. Nejprve ale něco o mě...Musím začít narovinu, nemá cenu lhát. Narodila jsem se jako kluk, ale cítím se být spíš jako holka, je mi 25 let. Doma se chovám jako holka, líčím se, nosím pouze dámské oblečení, jednoduše jsem sama sebou. Na veřejnosti se za své pravé já stydím. Často se cítím být dost osamělá, protože si nemohu s nikým popovídat tak, jak bych chtěla, zcela bez jakýkoliv přetvářek. Budu ráda za každou zprávu. Káťa

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 44 let
Praha