Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé : Liberec

Hledám ženu na dopisování a kamarádství přes email. Pokud hledáš něco podobného, budu rád, když mi napíšeš :)
Ahoj.slecna na psaní,někdy i něco podniknout?
Rozvedený, nekuřák by rád našel kamarádku odkudkoli na občasné písnutí nebo popovídání při procházce nebo na výletě, aby nebylo smutno. A kdyby se ti líbil nápad na společné výletování, tak můžeme třeba spolu zavýletovat jednou u mě v okolí po Krkonoších a pak zase na oplátku jednoou někde ve tvém okolí. Když budeš mít chuť na pěkné přátelství, zanech kontakt na tvůj email nebo vzkaz tady a já se ozvu.
Tichej introvert co má rád anime a LN tu hlédá někoho na popovídaní
Trápí Tě Excel? Nabízím užitečné rady, jak se s tímto jedinečným programem naučit pracovat a to od úplných začátků až k pokročilým technikám. Milé ženě, která to např. potřebuje v práci. Na oplátku nic neočekávám, jen dobrý pocit ;-)
Jsi zadaná a na tom nechceš nic měnit? Jen občas popustit uzdu fantazii, těšit se na to, až otevřeš email? Pokud ano, budu rád, když se ozveš.
Ahoj introvertní asi pesimista hledá někoho na psaní. Moje zájmy jsou anime, LN a fantasy dyžtak napiš.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Dopisování si s milou sympatickou vdanou ženou .......... Vyjde to ?
Psaním, k důvěře, důvěrou k lásce.
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 19 let, jsem student. Vlastním byt v Liberci. Věnuji se fitness a cyklistice. Měl bych zájem o kamarádku, později klidně něco vážnějšího :) .

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava